Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harca első pár része...

A trónok harca első pár része nektek nem volt döcögős, unalmas?

Figyelt kérdés

én az első évadot szinte nem is értettem miért nézem, aztán az ötödik, hatodik résznél jöttem rá, hogy ez jó, de az eleje elég szenvedés volt


most meg már konkrétan imádom nézni


de azt nem értem, hogy hogyan lett ez ilyen siker, ha szinte minden embernek ilyen döcögős az eleje, vagy én gondolom rosszul, és sokan már az elején izgalmasnak,érdekesnek tartják?


az utóbbira gyanakszom, veletek hogyan volt?



2014. ápr. 27. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Mivel már előtte óriási könyvsiker volt, így nem csoda, hogy mindenki rajongott érte...
2014. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel elolvastam az eddig megjelent könyveket, nekem így az egész sorozat unalmas, mert a könyvek nyomába sem ér. És ez egyáltalán nem túlzás.
2014. ápr. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tartom unalmasnak. Főleg nem az elejét. Ott, amikről beszélnek, azok éppenséggel eléggé lényeges dolgok. (pl. Lyanna Stark)

Persze lehet máshogy áll hozzá az, aki csak a sorozatot látta. De szerintem minden benne van a színészek játékában is, hogy tudjuk, ha valami esetleg fontos, hazugság, füllentés vagy egyéb. És pont ezért érdekes.

2014. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se találtam unalmasnak, ha valamit unalmasnak találok, nem is folytatom. Nem tartozom azon szerencsések közé, akik előbb olvasták mint látták, ezt bánom, de szerintem a sorozat is abszolút élvezhető. Bár nyilván sokkal izgalmasabb lesz az első évad felénél.
2014. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonlót éreztem az első 2-3 résznél, de igazából akkor sem volt unalmas csak még nem indult be igazán a story.

Ugyan úgy mint egy jó könyvnél, ott is idő kell, hogy peregni kezdjenek az események.

2014. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!