Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Hobbit filmeket általában...

A Hobbit filmeket általában miért szidják úgy az emberek hogy utána sem néztek a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Rengeteg kritikában olvastam és rengeteg kommentet olvastam ahol akkora balgaságokat beszéltek hogy az hihetetlen, és sokan úgy kezelik mintha ez i gyu lenne, és a filmmel úgy bánna sokan mintha a könyvek nem is léteznének.

2014. ápr. 28. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én az "i gyu" ig tudtam követni a mondandódat :D , de ízlések és kotonok, van akinek tetszik és teljesen belebuzul ,meg van aki megnézi és akkor okés ez jó volt mondja, meg van az aki utálkozik mert nagyobbak voltak a filmel kapcsolatos elvárásai, vagy mert csak simán ilyen típus de ez már pszichológia :D
2014. ápr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
javítom, "ez is", "bánnak"
2014. ápr. 28. 17:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazad van de akkor nem úgy kellene szidni a filmet mintha a könyvek nem lennének, és szinte "kitalált" negatívumokkal dobálózni mint pl: ez lop a gyűrűk urától meg ilyenek.
2014. ápr. 28. 17:38
 4/9 A kérdező kommentje:
+és ha egy film nem arról szól hogy végig 2 órán át kaszabolnak vagy lövöldöznek az akkor rögtön unalmas és rossz, én sokkal jobban szeretem az ilyen filmeket ahol kevés csata van de az a kevés igen nagyot szól.
2014. ápr. 28. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert ostobák.
2014. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az akciót hoztad fel példának, szerintem túl sok van benne. Mindenhol az van. Ott is ahol semmi keresnivalója. Jó ezek a jelenetek is, de nem kéne mindenhova beerőszakolni őket. Az a baj, h akció nélkül nem lehet eladni ezeket a filmeket.

Esetleg ha valahogyan sikerülne tényleg egy kiváló hangulatú filmet összehozni, akkor nem lenne szükség rá.

2014. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Másról is szoktak ökörségeket írni, mert lusták utána nézni a dolgoknak...

Egy Hobbit kritikában ez a mondat szerepelt: "Gandalf már önmagában egy két lábon járó kopipészt a filmben." Vagyis copy-paste... Ugyanaz a karakter, mégis a fenéért legyen más? Idióták komolyan. :D

2014. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, mondjuk én is olvastam ilyet még az első résznél, hogy milyen gáz már, hogy "a helyszínek zavaróan a trilógiából valók, mintha mindennek ugyanott kéne történnie".

Vannak ilyen emberek. Ha megnézed a gyakorikérdéseket, ez is tele van olyan kérdésekkel amit a google egy kulcsszó beírása után megmutat neked, vagy esetleg egy wikipédia szócikket kéne elolvasni hozzá.

2014. ápr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én azt is hallottam hogy "mit keresnek itt a tündék, és itt is van pókos harc mint a gyu-ban, szerintem elég harcjelenet van a filmben és nagyon jók, de számomra a hobbit lett életem második legjobb filmje.
2014. ápr. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!