Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Így jártam anyátokkal...

Az Így jártam anyátokkal utolsó része tényleg csak engem döbbentett le?

Figyelt kérdés
Már megvolt a sztori, minden kerek volt, és mindenki boldog - megtalálta élete párját - Erre bumm! Barney-ék elválnak, kiderül,hogy az anyjuk a Ted gyerekeinek meghalt kb. 45 évesen, és Barney-nak meg van egy gyereke, akit sose akart, csak elvitt egy körre egy valamilyen csajt...

2014. ápr. 29. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Kevés olyan volt akinek tetszett a vége, elárulom. Nagyon megoszlanak a vélemények a "fanok" között.

Imdb-n is csak 6.0 pontot kapott, ami harmatgyenge.

Szerintem az utolsó epizód nem volt vicces vagy drámai és unalmas is volt. Ahogy az egész 9. évadon is meglátszott, hogy kifogytak az ötletekből, és csak a marketing miatt csinálták. Ennyit érnek a sitcom sorozatok. Nem kell nekik történet, vagy lezárás, úgyis csak néhány szituációra épülnek.

2014. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem nem döbbentett le, mert sosem szoktam elvárásokat támasztani mielőtt látok valamit. Egyszerűen csak lehangolt és nem tudott kierőszakolni belőlem semmilyen mély érzést. Én nem lelkesedek érte. A készítők megpróbálják belemagyarázni, hogy miért jó ez így, de engem egyszerűen csak lehangol.
2014. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ja és becsapva is érzem magam. Az egész évad az esküvőről szól, százszor megerősítik, hogy Barney meg Robin milyen tökéletesek, Ted pedig tutira túllépett Robinon, és akkor 5 perc múlva elválnak? Egyszerűen nem az lett a vége amit felvezettek, amire mondhatják, hogy csak egy jó kis csavar, de én nem így látom.
2014. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
És még annak sem örültem, hogy az egész baráti kör szétment. Nem igaz, hogy azért mert gyerekük van nem tudják néha felhívni egymást, vagy írni egy e-mail. Csak így, ja ott meg xy már fél éve nem beszéltünk... Pedig eddig tudták tartani a kapcsolatot, pedig volt már egy gyerek. Pff... Lehet, hogy ez a valós életen alapul, de őszintén szólva egyáltalán nem hoz lázba ha az ilyen.
2014. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg megoszlanak a vélemények. Én sajnos mindenben a happy endet várom el. Engem zavar nagyon, mert tényleg egy egész évadot Robinék esküvőjére építettek, ráadásul jó volt látni, ahogy Barney fejlődik, képes 1 nőhöz vonzódni és nem minden vele szembejövő tyúkot meghúzni. És ahogy képes volt harcolni Robinért - a "The Robin" taktikával - az nekem nagyon tetszett. Erre 5 perc alatt oda az elmúlt részek varázsának. És a tündérmesébe illő találkozás Tracyvel - hogy végre rátalál arra az emberre, aki mindenben hasonlít rá - egyszerűen gyönyörű. Erre kiderül, hogy meghalt, és vissza megy Ted Robinhoz. Akkor mi értelme volt annak, hogy végre megtalálta Ted gyermekei anyját??? AKOR MOST EZ AZ EGÉSZ TED-ROBIN SZERELMÉRE ÉPÜL? ÉRTHETETLEN!!!
2014. ápr. 29. 17:58
 6/10 A kérdező kommentje:
*AKKOR
2014. ápr. 29. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Ted és Robin (szerintem) nem illenek össze. És tényleg erről szólt az egész évad...
2014. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem tetszett
2014. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem volt olyan rossz.Jó megdöbbentett,de nekem végül is tetszett...
2014. júl. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az utolsó két részt eléggé összecsapták. Az egész évad Barney és Robin esküvőjéről szól, aztán meg 3 év után elválnak. Nagyon sok mindent beletömörítettek egy részbe,lehetett volna még pár rész, nem csak 5 percben elmondani. A végén az se tetszett hogy Robin eltávolodott(ami érthető egyébként).De végül összejön Teddel. Így érthető hogy miért mesélt olyan keveset az anyjukról,mindig is Robin volt neki az igazi,a sorozat is ezzel kezdődik és záródik:)
2014. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!