Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Felirat Vámpír Akadémiához?

Katona Dius kérdése:

Felirat Vámpír Akadémiához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ujjongtam, mikor felkerült magyar felirattal a film a netre. Elkezdtem nézni, és az ugrott be elsőre, hogy az eredeti szöveget bevágták a Google Fordítóba és ennyi.

Nem tudnátok mondani olyan oldalt, ahol valamivel igényesebb feliratot tudnék leszedni a filmhez? Amióta felvetették, hogy feilmesítik a könyvet, azóta vártam, hogy kiadják és nagyon szeretném már megnézni. Sajnos angolhoz nem nagyon értek, indenképop szükségem lenne feliratra, de amit én talátam, annál követhetetlen, hogy mit is akarnak mondani. Előre is köszi, Dia



2014. ápr. 30. 21:21
 1/2 TempestCanberry válasza:

Szia!

Itt letudsz tölteni egy viszonylag jó fordítást, de ha tudsz várni akkor néhány nap/hét múlva biztosan fent lesz valami jobb fordítás is! :)


[link]

2014. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2014. máj. 3. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!