Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan nagyon ismert, a...

Van olyan nagyon ismert, a szakmájában sikeres színész, akinek az alakításait ki nem állhatod? Ha vannak ilyenek, akkor kik?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A magyar romantikus hulladékokban, ótvaros komédiákban játszó színészek legtöbbjét utálom. Bár sokszor ez a jelző még dicséret jó pár embernek.


Külföldiek közül Woody Harrelson irritált nagyon, de a True Detective-ben és a Zombielandben megkedveltem. Adam Sandler-stílusú vagy olyan szinten mozgó színészeket eléggé utálok még.

2014. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Tom Cruise állandóan nyitva felejtett szájától tudok hidegrázást kapni, bár az újabb filmjeiben ez már nem annyira zavar, mint a régiekben. Hirtelen nem is tudom eldönteni, hogy csak azért, mert már megszoktam a látványt, vagy sűrűn rászólhattak, hogy csukja már be a száját, és megfogadta a tanácsot.
2014. máj. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még Jeff Bridges is, akivel alapvetően valószínűleg semmi gond nincs, biztos jó színész, de nekem a fiatalabb korában készült filmjeiben mindig olyan benyomást keltett, mintha egy unszimpatikus, szerencsétlen flótás megpróbálna határozott és sármos benyomást kelteni, kevés sikerrel. Ezért nem nagyon csípem a filmjeit.
2014. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Matt Damon, Tom Cruise, Ashton Kutcher, Cameron Diaz, Jack Black,Forest Whitaker, Ben Affleck, Seann William Scott, Owen Wilson, Mark Whalberg, és mégy egy páran akik nem jutnak eszembe.


Az ok színészenként változik. Vagy alapból a fejük, a kisugárzásuk irritál, vagy az idétlen filmjeikkel egy életre megutáltatták magukat velem.

2014. máj. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én Adam Sandler összes alakítását utálom, így nem túlzás kijelentenem, hogy Adam Sandlert mint filmszínészt ki nem állhatom. Ha megy egy film, amiben szerepel, kimegyek a helyiségből.


Ashton Kutchert sem szeretem.

2014. máj. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jack Nicholson, Hugh Grant, Leonardo DiCaprio
2014. máj. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Csányi Sándor
2014. jún. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Robert Pattinson meg azok a b uzi alkonyatosok!!!!!! Egnek all a hajam attol a filmtol meg az ossze marh.atol benne!!!!!!!!
2014. szept. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Woody Allen
2014. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as válaszát adom (Y) :D
2014. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!