Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyan sorozatok, mint...

Vannak olyan sorozatok, mint az Orange Is The New Black?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be az első évadot (reggel kezdtem el XD) és már most azon gondolkozok, hogy megnézem az elejéről. Annyira király maga az alapsztori, a színészek, minden. Vannak olyan sorozatok, mint ez? Tudom, hogy jön a második évad, de addig ki kell bírnom valahogy :D
2014. máj. 2. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs, legalábbis női börtönös nincs. Maximum hangulatában van hasonló...

Prison Break esetleg, de az csak annyiban hasonlít, hogy börtönben játszódik.

Nekem is nagyon-nagyon tetszett, várom a második évadot! :)

2014. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Rátaláltam erre, én se ismerem még: Wentworth

[link]


"Bea Smith (Danielle Cormack) a Wentworth börtön női szárnyának királynője. Sziklaszilárd, félelmet nem ismerő asszony, akivel senki sem mer újat húzni. No de ki volt ő, mielőtt börtönbe került? Hogy válhatott egy hétköznapi feleség és anya egy hírhedt börtön riválisok nélküli úrnőjévé? Ez a tízrészes, lebilincselő és kompromisszumokat nem ismerő sorozat Smith börtönbe kerülésének első napjaitól kezdve követi nyomon az asszony felemelkedését és regnálását ebben a férfiaktól mentes, ám veszélyekkel teli világban"


Jól hangzik, szerintem be fogom próbálni! :)

2014. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem én is :D

Köszönöm :)

2014. máj. 3. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Capadocia

Itthon is ment a Cinemaxon.

[link]

2014. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez a capadocia vicces is, vagy csak dokumentumfilm szerű? :D
2014. júl. 9. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!