Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti várjátok a Jurassic Park...

Ti várjátok a Jurassic Park IV-et?

Figyelt kérdés
Én igen, és remélem, hogy a T-rexnek ebben a részben a Giganotosaurus lesz az ellenfele, és (elnézést kérek a T-rex fanoktól) remélem le is győzi, mert az egyik kedvenc dínóm, és szerintem annak nincs értelme, hogy beraknak a filmbe egy ellenfelet és nem az győz (annak csak akkor lenne értelme, ha a T-rex jófiú lenne, de nem hinném, hogy az lesz).

2014. máj. 4. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Félek hogy csalódás lesz.
2014. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én várom. De inkább a kisebb dínóknak szurkolok, mert sokkal érdekesebbek és ijesztőbbek, mint azok a behemótok. Az előző részekből is a raptorok, compyk meg a dilo volt a legjobb. A játékból meg a Troodonok. :D

Szerintem nincs értelme jó meg rossz fiúkról beszélni, mert azzal, hogy levadásznak csak a természet rendjét követik. Ahogyan az is teljesen hétköznapi, hogy két ragadozó rivalizál egymással.

+ A könyvekben szintén volt egy érdekesebb fejezet, amikor egy bizonyos növényevő, Maiasaura csorda támad rájuk, mert elvitték a tojásaikat. (Igaz, ez volt különböző formákban a t-rex meg raptorok által.) Viszont szerintem jó vérfrissítés lenne, ha nem csak a húsevők jelentenének problémát.

2014. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én régebben vártam, azóta valahogy elment tőle a kedvem. Talán majd ha kijön több anyag a filmről, ami alapján valami véleményt lehet alkotni, megint érdekelni fog.
2014. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az valami víz alatti lesz. De Gigantoszaurusz nem lesz benne,de a T-rex

az biztos!

2014. máj. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Érdekes amit írtál? Hogy fognak harcolni egymással? Ja, és Giganotosaurus, nem Gigantosaurus (és s-sel, nem sz-szel).

2014. máj. 10. 17:51
 6/8 A kérdező kommentje:
*Az első mondat kijelentő mondat akart lenni.
2014. máj. 10. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint Pachycephalosaurusok fognak egymással harcolni benne. Habár a könyvben ők az embereket is megtámadták, igaz, azt valamilyen szinten a filmbe is belerakták, de nem volt egyáltalán hangsúlya.
2014. máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már tűkön ülök!


Ha 10-en éves vagy, akkor érthető, hogy a T-rex már nem az ászod, de 20-éves kor felett - szerintem - a legtöbbünk a T-Rexet bírja még.


Jurassic World

InGen lista:

Ankylosaurus

Apatosaurus

Baryonyx

Dimorphodon

Edmontosaurus

Gallimimus

Metriaacanthosaurus

Microceratus

Mosasaurus

Pachycephalosaurus

Parasaurolophus

Ptenarodon

Stegosaurus

Suchomimus

Triceratops

T-Rex


Ezek állítólag benne lesznek, valamint egy másik fajta, ami a T-Rex és a Raptor keveréke, és az lesz most a rosszfiú/rosszlány. Giganotosaurus-ra most sajnos ne számíts, bár én is megnézném azért, hogy hogy nézne ki a JP univerzumban.

2014. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!