Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Elmagyaráznátok a 12 Majom végét?

Elmagyaráznátok a 12 Majom végét?

Figyelt kérdés
Nem volt nekem minden tiszta.

2014. máj. 6. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
A sztori a jövőben játszódik, ahol az emberiség 99%-a elpusztult, mert állítólag a 12 majom nevű szervezet egy vírust zúdított az emberiségre a múltban. Bruce Willis egy elítélt és őt küldik vissza a múltba, hogy derítse ki kik voltak a 12 majom nevű szervezetben,h megtudják állítani őket. Kideríti,h Brad Pitt volt a 12 majom feje és azt hiszik,h ő terjesztette el a vírust, de közben Pitt célja csak az volt,h szabadon engedje az állatkerti állatokat. Aki a vírust elterjesztte az Pitt apjának a segédje vagymi volt. És mikor Bruce erre rájött,akk a reptéren leakarta őt lőni, de őt lőtték le a rendőrök, és az akkori önmaga (a kisgyerek) látta őt, tehát saját magát meghalni.
2014. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Üdv kedves kérdező.

A filmvége énszerintem a lényeg mert ahogy én láttam illetve ahogy én gondolom, magát a vírust, és hordozóját, sosem akarták elkapni, illetve hatástalanítani a múltbeli eseményeket, csak a tiszta minta kelet nekik hogy abból elő állítsák az ellenszert a jövőnemzedékének . Ebből ugye az is kiderült hogy magát a múltat teljesen lezárták magukban mivel egy új hatalomág született (lásd új államforma, amiben a múlt többé szerepet nem játszik/játszhat )

Remélem tudtam segíteni.

2014. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pszichiåternő látta hogy Cole saját maga halåla okozója és tanúja is .Ezért örül hogy talålkozni fog vele ės emiatt volt dejavu érzėse . A pusztulás azért történt mert a kutatósegéd beindította a népírtåst . A tudósok a jövőben kīsėrleteket hajtotak végre ennek megakadályozására kisebb sikerekkel .De rugalmas a történet mert a múltat részben a jövőt teljesen ismerik .Ezért ült a repülőn a tudósnő a kutató mellé biztosítónak .
2019. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2022. jan. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!