Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead című...

A The Walking Dead című sorozatban Daryl Dixon meg fog halni? (többi lent)

Figyelt kérdés
[link] ezt a képet találtam mikor keresgéltem a neten. Nem rég kezdtem el nézni a sorozatot (3-4 hete) így még csak a második évad utolsó előtti részénél tartok. Megkérdeztem 1-2 embert, hogy Daryl mikor hal meg, erre csak pislogtak. (akiket kérdeztem azok a 4. évadot nézik). Ez a kép csak PS vagy tényleg meg fog halni valamikor? (ne nézzetek hülyének, tényleg nem tudom)
2014. máj. 11. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ez miért jó,hogy előre megkérdezed és megtudod :D Szerintem pont az a lényeg,hogy követed a cselekményt,ha előre megtudod,hogy kivel-mikor-mi fog történni,akkor már nem annyira izgalmas. Na de azért leírom,ha mindenképpen tudni akarod.


SPOILER!


Nem,nem hal meg. Én végignéztem a 4. sorozatot is,és nem hal meg.

2014. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Mást nem is akarok tudni, csak mivel ő a kedvencem, rossz lenne ha meghalna :// de nagyon köszönööööm! :DDDDDDD
2014. máj. 13. 12:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a kép a Pandorum című filmből van!
2014. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!