Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Katherine Pierce vagy Elena...

Mszoszi kérdése:

Katherine Pierce vagy Elena Gilbert?

Figyelt kérdés
vámpírnapló nézők! mit gondoltok, melyikőjük a jobb? kit kedveltek jobban és miért? :) érdekelne a véleményetek :D

2014. máj. 14. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Katerina :DDD Annyira unom már tökéletes Elená-t, akiért mindenki odavan -.-
2014. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
A tv előtt ülve szerintem sokan Katherine-t mondják. Ha élőben zajlana a dolog, akkor viszont nem hiszem, hogy bárki tolerálná, ha a tesóját ki akarják nyírni, ha a barátodat vámpírrá változtatnák stb....na de mindegy...ilyen a nézőközönség:D
2014. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Katherine:) Utálom elenát...
2014. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig Katherine-nek annyi. Elena karakterével csak annyi a gond, hogy képtelen kiállni magáért. De mondjuk ezt így kellett megírni, metr ha egy belevaló csaj volna, akkor nem kellene mindenkinek istápolni..és akkor nem lenne annyi csaj néző:))))))))
2014. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 stefan12 ***** válasza:
100%

Sztem katrhine jobb és szebb!

Igaz, h ő a gonosz..., de mégis, és örülnék ha össze jönne stefannal!

2014. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Katherine egyértelműen :)
2014. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

SPOILER ha nem láttad az idei évadot



szerintem Katherine-t nem fogják visszahozni.

2014. máj. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
láttál te olyat a kérdésemben hogy "visszahozzák"? :) nem, mert nem írtam ilyet. csak megkérdeztem hogy kit kedveltek jobban ;)
2014. máj. 19. 17:16
 9/12 anonim ***** válasza:
ja de azért írtam a többieknek, hogy igazából hiába kedvelték jobban, nem igen van értelme.
2014. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 E. Kíra ***** válasza:
100%
Egyértelműen Katherine volt a kedvenc karakterem. Amióta kiírták, már nem is nézem a sorozatot jó kedvvel. Elsnát világ életemben utáltam. Mások érzéseivel játszadozik, önző, lelkiismeret nélkül gázol át másokon. Mindig mindenki érte rajong, pedig semmit nem tett le az asztalra. Katherine méltóságteljes, és bármit tesz, a sok rosszért teszi, ami őt érte. És ő, ellenben Elenaval, soha semmiért nem sajnáltatta magát. Hanem talpraállt.
2016. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!