Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen 3D ben a csodálatos...

Milyen 3D ben a csodálatos pókember 2 és milyen a godzilla 2014?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék tőletek aki esetleg nèzte a moziban 3D ben
2014. máj. 15. 23:05
 1/7 anonim válasza:
A pókembert még nem láttam de a Godzillát ma nézem este és nagyon várom majd megírom milyen volt.
2014. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma néztem meg a Godzillát. Nagy hiba volt. Borzasztó gyenge lett.

Rendezés nulla, színészi teljesítmény dupla nulla, nevetséges jelenetek(rossz értelemben), iszonyat s..r vágások....

Semmi pozitívumot nem tudok mondani sajnos, pedig ennyire még nem vártam filmet. Kár volt érte kiadni pénzt. Mégegyszer tuti nem nézem meg, igaz imax 3d-ben néztem de úgy se jött át.

Nagy csalódás, gondold meg hogy pénzt adsz ki érte.

2014. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Pókembert még nem láttam.
2014. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia én a pókembert láttam már több mint 2 hete, nagyon jó film! Érdemes nagyon! Nagyon látványos hisz pókember mindig ugrik,hálóhintázik stb. 3D-ben még jobban szebb akciódúsabb.
2014. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ma voltam a pókember 3D ben meg vok vele elégedve :)
2014. máj. 17. 01:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a jó:) elöző
2014. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett a Godzilla nagyon. A sztori néha abszolút facepalm, tök nagy kukiság a történet 90%-a, de maga a látványvilág meg a kivitelezés számomra 5*

Már csak ezért megérte 1500-at kifizetnem :)

2014. máj. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!