Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajanlatok...

Milyen sorozatot ajanlatok egy 14eves lanynak?

Figyelt kérdés
Neztem mar a Gossip Girlt,Kinost,Once upon a timet,Pretty Little liarsot,Skins,Gleet es a Carrie naplojat. Valami hasonlokat keresnek.

2014. máj. 17. 12:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ajanlotok*
2014. máj. 17. 12:03
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Hát mondjuk nem sorozat, de én nagyon szeretem! Címe: A macskám, a családom és a fiúk, ajánlom szerintem nagyon jó! :)
2014. máj. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%
És mondjuk ajánlanám a Vámpírnaplókat! :) én imádom a sorozatot :D
2014. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Teen wolf, Vámpírnaplók
2014. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
3%
Vámpírnaplók, Awkward !
2014. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Awkwardot mar neztem. Most elkezdtem a Vampirnaplokat kicsit ijeszto:$
2014. máj. 18. 00:19
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Ha szereted a Pretty Little liars -t akkor esetleg még tetszhet a Twisted , vagy a PLL testvérsorozata a Rawenswood.


Előre szólok ,hogy a Vámpírnaplók még fog egy kicsit durvulni, ha már ijesztőnek tartod. :) De ha mégis megkedveled és már eljutsz a 3. évadig akkor ajánlom a The originals-t


Még esetleg ami tetszhet: The Tomorrow People,Teen Wolf (mint ahogy az előttem szólók is írták , véleményem szerint az elején gyenge sorozatnak tűnhet, viszont ez elég sokat fog változni, kicsit izgalmasabb és komolyabb is lesz,de egyáltalán nem lesz horror) , sherlock és watson (ez egy nyomozós sorozat, én szeretem) Beauty and the Beast ( 2013 -mas sorozat, én úgy tudom, hogy lesz 2. évada is, bár bevallom nekem annyira nem tetszett, de azért nézz bele hátha neked bejön)


Amit még én nagyon szerettem(mondjuk nem tudom neked tetszenének -e ,mindenesetre leírom): grimm, Being Human (US), witches of east ends


Remélem segítettem!:)

2014. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
60%
kertvárosba száműzve
2014. máj. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
31%
A Gossip girl a legjobb!!! 😋 :) *-*
2014. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Neszi Petra ***** válasza:
92%

Vámpírnaplók

Teen Wolf

Star Crossed

Orpha Black

Hollywood Heights

2014. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!