Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyit engednek mutatni a...

Mennyit engednek mutatni a filmekben és sorozatokban?

Figyelt kérdés
A filmekben és sorozatokban mennyit engednek mutatni az emberi testből? Eddig azt hittem, hogy maximum a feneket és a női melleket, de a Trónok harca sorozatban mutatták a női és férfi nemi szerveket is. Ez a filmekben is így van, hogy a 18-as karika mindent megenged? Kivéve persze gondolom a nyílt szexuális aktust, azt nem láttam a sorozatban sem eddig.

2014. máj. 17. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A filmtől és a sorozattól függ. A Caligula című filmben például nyíltan mutatnak szopást és elélvező péniszt ( [link] Az Alkonyatban viszont nem fogsz nílvános szexet látni.
2014. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A link újra:


[link]

2014. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Trónok harca elég extrém ilyen téren. 18-as karika ide vagy oda, a legnépszerűbb sorozatok amerikaiak és ők elég prűdek. Bár látva a Trónok Harca sikerét, lehet hogy pár év múlva egyre több ilyet lehet majd látni.
2014. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen téren ezt szeretem benne, már nem csak ezt, hogy nincs benne az ilyesmi tabuként kezelve, hanem a durvább részeket is mutatják, így valahogy sokkal valóságosabb, mintha minden durva jelenetet ugronának, csak hogy a karika eggyel gyengédebb legyen.
2014. máj. 18. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!