Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kicsoda (volt) Dean Winchester...

Kicsoda (volt) Dean Winchester gyereke? (Odaát)

Figyelt kérdés

Az 1. évad 22. részében Azazel ugye megszállja a fiúk apjának a testét, és akkor mondja nekik, hogy megölték a gyerekeit. Azt kérdezi Deantől:

" - Neked milyen érzés volna, ha a tiédet ölném meg? Ó... igaz is; tényleg, már meg is öltem."


Akkor most Deannek volt egy gyereke?? Vagy mi van?



2014. máj. 17. 14:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet biztosra tudni, hogy övé volt-e Ben. A nő szerint kizárt, de Dean az ellenkezőjáre gyanakodott, ahogy én is.
2014. máj. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Akkor ez a Lisa vagy ki a barátnője volt, ugye? Azazel meg egyébként honnan tudta ezt a dolgot?

És miért nem csinálnak DNS-tesztet?

2014. máj. 17. 16:07
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azazel küldte rá a démonokat, hogy öljék meg. Ő úgy tudta, hogy sikerült. Nemtudom, hogy Dean miért nem csináltatott dns tesztet. Biztos hitt a csajnak, aki azerint a srác valami motorostól vagy kitől volt.
2014. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És ezek hanyadik évadban derülnek ki?
2014. máj. 17. 16:34
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem emlékszem. Én már a 9.-nél járok.

4.-re tippelek, mert mintha Casst is láttam volna.

2014. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Én még csak most kezdtem a 2.-at. >< megy a zöld pipa.

És Dean (kb.) hány éves volt, mikor ez lezajlott?

2014. máj. 17. 17:12
 7/19 anonim ***** válasza:

én csak azt nem értem, hogy az első évadban még nem tudtunk Lisáról és Benről...

szóval a kérdező kérdése jogos, valahogy ez eddig fel sem tűnt.

2014. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát ez az amit én se értek. :) De már a 4. évad közepénél járok.
2014. máj. 22. 22:53
 9/19 anonim ***** válasza:

mivel befejeződött a 9.évad, így a napokban meg fogom nézni a legelejétől az egész sorozatot. szóval majd figyelek, hogy van e valami utalás....:)

tiszta szégyen, pedig már vagy 20x láttam az összes évadot, de mégsem értem......:D

2014. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

:D

Nekem is volt ilyen, hogy egy dolgot csak akkor értettem meg, mikor kb. hatodszorra néztem meg a filmet. xD

2014. máj. 23. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!