Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kicsoda (volt) Dean Winchester...

Kicsoda (volt) Dean Winchester gyereke? (Odaát)

Figyelt kérdés

Az 1. évad 22. részében Azazel ugye megszállja a fiúk apjának a testét, és akkor mondja nekik, hogy megölték a gyerekeit. Azt kérdezi Deantől:

" - Neked milyen érzés volna, ha a tiédet ölném meg? Ó... igaz is; tényleg, már meg is öltem."


Akkor most Deannek volt egy gyereke?? Vagy mi van?



2014. máj. 17. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

komolyan felidegeltél ezzel :D :D

már kezdem is nézni a pilot-ot......:)

2014. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Ott az anyjukra céloz, csak talán a szinkronnal van gond.
2014. máj. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Dehogy volt gyereke Dean-nek :DDD

Amikor sikerült az apjukat kimenteni az épületből, és másznak le a létrán, a leérés után egy harc jön. Na itt aki leteríti Sam-et, ő Azazel fia. Dean szépen kinyírja a colt-al, és ennyi.

2014. máj. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A "gyerekeid" helyett pedig a rendes angol szinkronban "szüleidet" mond, tehát ahogy írta előttem is már valaki, a magyar szinkronnal lett bekeverve.
2014. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Óóóó... már értem. :D De szerintem akkor is Ben Dean gyereke.
2014. jún. 1. 19:52
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az egész sorozat arról szól, hogy Ők ketten (Sam és Dean) hogyan harcolnak a szörnyekkel és a hozzájuk hasonló "dúsbegekkel", egy apa-fia kapcsolatot belerakni szerintem elég nagy hülyeség lenne, és ezt az írók is tudták, ezért is inkább hagyták a dolgot úgy, hogy akármennyire is hasonlít Dean-re a kissrác, az igazság az, hogy nem az Ő fia. (Előző voltam.)
2014. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

SPOILER!!!


Egyébként lehet rosszul emlékszek, de van egy olyan rész amikor Dean lefekszik egy amazonnal, akinek utánna asszem gyereke is születik.. Az Dean től volt nem?


SPOILER!!!

2014. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

spoiler on


igen, a 7.évadban van egy rész, Dean-nek születik egy lánya, akit Sam megöl.


spoiler off

2014. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
az alap kérdésre válaszolva, eredeti szöveg szerint a 'family' szót mondja a sárga szemű, sz*r a szinkron.
2014. jún. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!