Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Odaát 9. évadának hány...

Az Odaát 9. évadának hány része lesz?

Figyelt kérdés
Csak mert olvastam valahol hogy lesz 23. rész is meg facebook-on is mindenki be van zsungva az évadzárótól de én már letöltöttem ncore-rol a 22. részt és akkor most az volt az évadzáró vagynem? Mert a vége naaagyon durva volt és a szereplők is úgy nyilatkoztak h az utolsó másodpercek lesznek a legkeményebbek és ezek bizony nagyon is azok voltak ;)

2014. máj. 18. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
23 része "lesz" (van).
2014. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy évadzáró van, hogy kiírják, hogy az eddig megtett út és a Carry on wayward son című szám megy. :)
2014. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszii:)
2014. máj. 19. 16:36
 4/4 Drachen ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de azért kicsit durva, hogy nem tűnt föl a visszatérő záró motívuma a sorozatnak 8 (most már 9) évad alatt .DDDD

Utolsó epizód: bejön a felirat The Road So Far ( Az eddig megtett út), beindul a Kansas-től a Carryon My Wayward Son és láthatunk egy 1- másfél perces összevágás az évad fontosabb részeiből...


Utoljára az akasztott ki ennyire mikor egy hölgyemén megkérdezte egy letöltős oldalon, hogy mikor lesz fönt a 7. évad 24. része .DDD

(Súgok: az életben nem volt a sorozatnak 24 epizódos évada .D)

2014. máj. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!