Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket érdemesebb megnézni...

Melyiket érdemesebb megnézni a moziban?

Figyelt kérdés
x-men vagy godzilla? Ne azt írjátok, hogy miről szól, csak hogy melyik a jobb és izgibb:D
2014. máj. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Te tudod melyik érdekel jobban :D Én Godzillára szavazok.
2014. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
X-men. A Godzilal egy szar.
2014. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
énse sok jót hallottam a godzilláról:D az xmenről eg abszolút semmitse:D az utóbbi nem unalmas?:o
2014. máj. 19. 19:06
 4/6 anonim ***** válasza:

A napokban néztem meg a Godzillát. Nagy hiba volt. Borzasztó gyenge lett.

Rendezés nulla, színészi teljesítmény dupla nulla, nevetséges jelenetek(rossz értelemben), iszonyat s..r vágások....

Semmi pozitívumot nem tudok mondani sajnos, pedig ennyire még nem vártam filmet. Kár volt érte kiadni pénzt. Mégegyszer tuti nem nézem meg, igaz imax 3d-ben néztem de úgy se jött át.

Nagy csalódás, gondold meg hogy pénzt adsz ki érte.

2014. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Godzilla moziban okes. X-ment nem tudom, sajnos meg nem volt a premier, de elegge varom.
2014. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Godzilla eddig az év csalódása, szóval ha a kettő közül kell választani, akkor maradj az utóbbinál.
2014. máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!