Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter tünetmentes,...

Első trimeszter tünetmentes, másodikban pedig rosszullét, szerintetek?

Figyelt kérdés
Első trimeszterben nem volt tünetem csak annyi, hogy a melleim fájtak és sokat aludtam. Már a másodikban vagyok és reggelente öklöndözök. Miért csakm ost jött ez elő?
2013. máj. 28. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindannyian masok vagyunk. Sajnos vannak kellemes es kellemetlen idoszakok. De remelem hamarosan elmulik majd.
2013. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én pont így voltam, az első 3 hónapban semmi bajom nem volt, csak aludtam volna (de ez sem volt vészes).


A 13. héten aztán jött minden, ami csak lehet (hányás, émelygés), azóta sem múlt el, legfeljebb kicsit enyhült. Lehet, hogy ez azért van, mert addig mindig azon idegeskedtem, hogy minden oké-e vajon a babával, mert nincs tünet. Hát jól megkaptam :)))

2013. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is hasonló volt a helyzet, bár én nem csak rosszul voltam, hanem a reggelim is kijött, 3 alkalommal, akkor már éreztem a fiam mocorgását. 22 és 25 hét között lehetett ez. Minden terhesség más, ismerek olyat is, akinek 1. trimeszterben nem volt semmi baja, aztán 2.at majdnem végighányta..
2013. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!