Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek (voltak) a kedvenc...

Melyek (voltak) a kedvenc sorozataid?

Figyelt kérdés

A valaha látott összes közül melyeket szertetted nagyon? Többet is lehet írni, sőt! :)


Kezdem én, nagyjából kronológiai sorrendben:

Rex felügyelő, Vészhelyzet, Keanen és Kel, Szívek szállodája, Török kezdőknek, Fiúk a klubból

Most: Sherlock, (TBBT), Hannibal, Nurse Jackie.

Ós, én anno a hetedik menyországot is imádtam :D



2014. máj. 25. 11:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Stargate Atlantis, Stargate Universe. :)
2014. máj. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Rex felügyelő, Cobra 11, A Bohóc, A Puma, X-Akták, Y-Akták, Lost, Hercules (Kevin Sorbo-féle), Smallville, Sliders, Csillagkapu, Dr. House, Kenan & Kel, Sok Hűhó (azt hiszem magyarul ez volt a címe, egyébként: "All That"), Pete és kis Pete, Elveszett Világ, Vészhelyzet, Harmadik Műszak, Bűbájos Boszorkák, Maffiózók, Nevem: Earl, Dokik, Jó Barátok, Merlose Place (remélem jól írtam), Dallas (régi), Dragon Ball, Utcai Cápák, Hódító Hódok, Dexter Laboratóriuma, Spongyabob, Rokkó élete, Naruto, InuYasha, Slayers, Tsubasa kapitány, + még volt egy csomó, amiknek most nem jut az eszembe a címük :)
2014. máj. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Fúúú, 30+ évesen már túl sokat láttam... Passz, nem tudom megmondani. Voltak rajzfilmek, animék, misztikus/sci-fi, vígjáték... Most ezeket követem:


- Family Guy

- Naruto

- Simpsons

2014. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

LOST, Breaking Bad, 24

most: Sherlock, és a 24 visszatért egy fél évadra!

2014. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Sliders
2014. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Breaking Bad. Ez volt és ez is marad a kedvencem. Persze nagyon sok kedvencem van még, de eddig egyiknek se sikerült letaszítani a trónról eddig a BB-t.

Kedvenceim még: Hannibal, The Killing, Banshee, Sons of Anarhcy, The Fall, Sherlock, True Detective, The Walking Dead, Homeland, Broadchurch, Dexter

2014. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kevés olyan sorozat van, amit elejétől a végéig láttam, sokba inkább csak időközben csatlakoztam be. De szerettem a Bűbájos Boszorkákat, a REX felügyelőt, a régi sima Helyszinelőket, NCIS-t, Gyilkos Számokat, 24-et, az Avatar: The Last Airbendert (tudom hogy ez mese, de én már idősebb koromban néztem, és azóta is kb a legjobb sorozatnak tartom), a Castle-t, a Sherlockot, a Doctor Who-t (bár azt jobban szerettem, mikor RTD volt az írója), Torchwood-ot, a Game of Thrones-t, de most is van néhány, ami még kipróbálásra vár :)
2014. máj. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

régen: Rex felügyelő, Lost, Hősök, Dr.Csont, Dr. House

most: Sherlock, Once Upon a Time, Reign, Doctor Who, Sleepy Hollow, Witches of East End

2014. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
Rex felügyelő,Hacktion újratöltve,Szulejmán
2014. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Régen Columbo, Rex felügyelő, olykor Cobra 11.


Most Supernatural, Doctor Who, Torchwood, Sherlock, Revolution, Arrow, Hannibal (remek volt az évadzáró), The Walking Dead, Vikings. A Merlin(BBC) és a Breaking Bad még csak pár epizód erejéig lett elkezdve, de előtte még a Classic Who-t akarom végignézni.

2014. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!