Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat volt ez?

Melyik sorozat volt ez?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam ezt a sorozatot.Se a címét se a szereplők nevét nem tudom. Csupán néhány filmkocka ugrik be.

Arra emlékszem hogy egy fiatal kb. 15-16 éves fiú szerepel benne aki sötétedés után valamiért a szabad ég alatt van és a lámpájával jelez az égre. Egy repülőről kidobnak valamilyen csomagot. És ő találja meg. Igen ám csakhogy a csomagot más is várta az akinek szánták. A fiú hazavitte a csomagot és kibontotta. A csomagban valamiféle távirányítókhoz hasonló szerkezetek voltak . Az egyikkel tudta irányítani az elektromos dolgokat. Vagy nem is tudom. Ez valamiféle ifjúsági sorozat lehetett. A leírás nem 100%-ig pontos mert nagyon régen láttam és azt hiszem nem is ismételték meg.



2014. máj. 25. 20:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!