Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan negatív hősöket, "rosszfiúkat", akik valami oknál fogva szimpatikusak voltak, esetleg jobban megfogtak titeket, mint a főhős?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból, mert én egészen kicsi korom óta a "sötét oldalon állok". (Zordon, Joker, Loki...)

2014. máj. 31. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Hannibal Lecter, nem mondom, hogy csak félreértett, de nagyon érdekes karakter.

Loki nekem is :)

Az Odaátban Lucifer

Jim Moriarty

Meg ha nem baj, hogy animékből mondok, akkor a Kuroko no Basketben Aomine Daiki (nem feltétlenül rosszfiú, de a főszereplő csapat szempontjából ellenfél) és az Attack on Titanban Annie Leonhardt.

2014. máj. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Dexter

Smallville (Lex Luthor)

The Red Road (Jason Momoa játssza a rosszfiút, de az évad végén fordul a kocka és kiderül a rendőr nem olyan ártatlan, Jason karaktere meg nem is olyan rossz)


Loki a legjobb :)

2014. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Jim Moriarty az egyik kedvencem

A Percy Jacksonból Luke

A Vámpírnaplókból Klaus

Sweeney Todd ( bár ő a főhős, mégis szerintem nem épp egy kis angyal )

A Trónok Harcából Roose Bolton ( aki nevezhető rosszfiúnak )

Az X Men-Elsőkből Eric

2014. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Warren Scott ***** válasza:
100%

Simon Phoenix a Pusztítóban.

Joker pedig kötelezően jó gazfickó :P Mark Hamil hangján meg egyszerűen tökéletes xD

Jack Nicholson és Heath Ledger alakitásában is jól adták vissza a karakter egy-egy oldalát.


És ha már Joker, akkor Harley Quinn legalább olyan szórakoztató és kiszámíthatatlan.

2014. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Freddy Krueger

De komolyan! :D

2014. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

X-men-ből Magneto azaz Eric. A háttértörténete ismerete óta szimpatikusabb és érhető,h miért lett olyan amilyen és érdekesebb is mint X professzor. MEg igazából én Mistiquet is bírom :D

Még nagyon sok gonosz szereplő van akik szimpatikusak, érdekesebbek. Sokszor jobban megfognak mint a jók. Szinte az összes gonosznak meg van a háttér története és komplikáltabbak mint a becsületes, jó hősök.


17/L

2014. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Joker :) Heath Ledger lemosta a filmvászonról a többi színészt alakításával.
2014. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

kb az osszes filmben:D:D


de ami először az eszembe jutott az A csodálatos pókemberből a zöld kobold, de szerintem cska azért, mert Dane DeHaan rohadt szexi:/

2014. júl. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Loki örök kedvenc. Zordont is bírtam. Meg a Trónok Harcában Joffrey-t egy ideig, ő ugye nem közkedvelt xD
2014. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A Vámpírnaplókból Damon és Klaus

A Misfitsből Rudy 1 és a legutolsó probation worker akinek hirtelen nem is tudom a nevét

2014. júl. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!