Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó sorozatokat tudtok...

Milyen jó sorozatokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A Breaking Bad-et már végignéztem nemrég és azóta sem találtam ahhoz fogható sorozatot. Tudnátok ajánlani hasonló színvonalú sorozatokat.

2014. jún. 1. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:

True Detective: A cím ne tévesszen meg nem a nyomozáson lesz a hangsúly elsősorban. Idén jött ki az első évad. 8 részes.


Hannibal: Stílus nem ugyanaz, de a minőség kifogásolhatatlan. Kicsit nehezen emészthető, attól függően milyen sorozatokat láttál eddig.

2014. jún. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele. A trónok harcát nézem.
2014. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna :) Nekem is a BB a legnagyobb favorit.

De azért van egy pár sorozat, ami elég közel van a BB szintjéhez, legalábbis nekem ezek azok: Sons of Anarchy, True Detective és a Hannibal.

Aztán még ezeket is ajánlom, magas a színvonal: Banshee, The Fall, The Killing

Most ami megy és nagy kedvenc: Fargo

2014. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A True Detective-et láttam, tényleg nagyon jó.

A Többiről csak hallottam, de elfogom kezdeni őket.

Mindenkinek ment a zöld!

2014. jún. 1. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is a Breaking Bad az első számú, és a True Detective a kedvencek egyike. Ezért szerintem tetszene neked is a Ray Donovan c. drámasorozat, ez új, egyelőre 1 évada van. Elég kemény.
2014. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dexter
2014. jún. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
The Walking Dead,Lost. Szerintem mindkettő bőven felülmúlja a Breaking Bad-et, de ez az én véleményem mindenkinek más jön be :)
2014. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!