Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már ilyen érzésetek egy...

Volt már ilyen érzésetek egy -szerintetek- zseniális film után?

Figyelt kérdés
Elég furán hangzik, de láttam pár olyan filmet, ami után emeltem a kalapom, ennyire betalált a történet, a mondandó, a színészi játék stb., hogy napokig őrlödtem és gondolkodta rajta, annyira tetszett. Viszont egyszerűen nem visz rá a lélek valamiért, hogy újból megnézzem, pedig szeretem a kedvenceimet évente párszor megnézni, nem értem magam... Csak én vagyok ilyen kis bolond? :D
2014. jún. 2. 23:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem, velem is volt már ilyen :)

Melyik film váltotta ki nálad?

2014. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én azért nem akarom az ilyeneket újra nézni (vagy csak nagyon ritkán, még az évenkénti 1 is sok lenne), mert félek, hogy elcsépelt lesz, és akkor elveszik a varázsa. Az Avatar pl. nagyon bejött, mégis eddig csak kétszer láttam. A legnagyobb kedvencem pedig a Volt egyszer egy vadnyugat, de már nem is emlékszem, hány éve láttam utoljára. Szerintem sokan vagyunk így ezzel.
2014. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem szoktam kétszer ugyanazt megnézni, csak elkönyvelem, hogy ez volt a kedvenc filmem és keresek másikat, hátha lesz még egy kedvencem. De eddig még csak 3 kedvenc filmem van.
2014. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát velem is van ilyen egy jó film után, aztán mindig elhatározom, hogy amikor legközelebb ráérek, megnézem újra, aztán akkor már kikerülök a varázsa alól, és nem nézem meg:D
2014. jún. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem egy film, hanem a Breaking Bad sorozat utolsó részeivel vagyok így. Annyira sokkolt, hogy még gyűjtöm az elszántságot újranézni, pedig nagyon szeretném.
2014. jún. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, velem is ez van. Félek újranézni, nehogy másodjára elvesszen a varázsa, inkább új kedvencek után kutatok.
2014. jún. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam akkor :D Van abban valami, hogy nem akarom, hogy elvesszen a varázsa..
2014. jún. 3. 11:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Na és melyik filmre/filmekre gondolsz amúgy? :)
2014. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze, velem is volt ilyen, pl.: Benajamin Button különös élete vagy Biciklitolvajok! :)
2014. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Volt. Legutóbb mondjuk a 24 nevű sorozattal kb. 2 éve láttam és imádtam, nem rég elkezdtem előről de az első évadot végigszenvedtem aztán ennyi volt :( De még mindig imádom, de nem bírom elkezdeni újranézni.
2014. jún. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!