Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Anime szerető lányok! Ki a...

Anime szerető lányok! Ki a kedvenc bishitek? Melyik animéből és miért?

Figyelt kérdés
:)
2014. jún. 3. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ryuuki a Saiunkoku Monogatariból

Nincs rá ésszerű magyarázat, csak mikor megláttam húúúúúúúúúúúúú. :)))

2014. jún. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huu kapasbol Izaya es Shizuo a Durararabol mert mindketten veszelyesek, elkepesztoek plusz pont Izayanak amiert meg ugyis imadom hogy egy manipulalo erzeketlen tusko :D.

Ezenkivul ott van a fel hetalia bagazs akiket a sok fanservice-szel alompasikka varazsolnak. *-*

Mondjuk ott van meg a Magibol Judal Szindbád Alibaba Jafar... Ok azert mert szimplan menok es olyan hogy is mondjam, "badass" szeruek! ;)

2014. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Aryl ***** válasza:

Fairy Tail: Gray ;) Olyan hú meg ha, hogy csak na. :D Imádom az egész karaktert. Egyrészt: maga az öltözködése is bejön, az meg pláne, amikor póló nincs rajta :D (fanservice forever) Másrészt: imádom, hogy nem annyira beszédes, hogy használja a fejét, nem viccel el mindent, hogy néha kicsit undok vagy nem is tudom inkább ridegnek mondanám. A mágiája meg hú, az meseszép:)

De hát a kinézet ;)

2014. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Usui Takumi (Kaichou wa MAid-sama) *-* ő egyszerűen fantasztikus, nagyon kedves, mindig segít Misakinak, és tud főzni, sakkozni, hegedülni, és erős, és csodálatos és legyőzhetetlen :D Usui után jön Kirito (SAO) aki egyszerűen elképesztően menő (bár egyáltalán nem olyan nagyon mint Usui), és Kiritoval holtversenyben Orihara Izaya (Durarara!!), aki olyan kis manipulatív, de imádom :D aztán mögöttük közvetlenül Takishima Kei (Special A), aki nagyon aranyos, csak nekem valami nem tetszik annyira az egész S.A. rajzolásában, olyan fura a karakterek testrészeinek aránya; aztán jönnek még: Yusuke és Tsubaki (Brothers Conflict), Ichinose Tokiya és Ittoki Otoya (Uta no Prince-sama), Tsukiyomi Ikuto (Shugo Chara), Aikawa Ayumu - elképesztően szerencsétlen abban a Mashou Shoujo-jelmezben :D (Kore wa Zombie desu ka?), Nanase Haruka (Free!), Tsuruga Ren - bár a rajzolásért nem vegyok oda ennél az animénél/mangánál, de meg lehet szokni (Skip Beat!), Otani Atsushi - olyan kis cuki, ráadásul még mindig magasabb nálam, pedig 14 éves vagyok :) (Lovely Complex), Kashino Makoto (Yume-iro Patissiere), Hoshino Kazuma (Hoshizora e Kakaru Hashi), Sugisaki Ken (Seitokai no Ichizon), Satou You (Ben-to), Satou Jun (Working!!), Tomoe (Kamisama Hajimemashita), Tamaki Suoh (Ouran Highschool Host Club), Ichijo Raku (Nisekoi), Mashima Taichi (Chihayafuru), Fushimi Touka (Inari, Konkon, Koi Iroha), Sebastian (Kuroshitsuji)


ezek közül nem mind mondható teljesen bishinek, de vegyük úgy, hogy kedvenc fiúszereplő :D

2014. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tachibana Makoto a Free!-ből!!!!!!!!!!!!!!

Istenem annyira szeretem olyan helyes, és aranyos. Nem is tudom egyszerűen tökéletes!!! Azok a hátizmok!!!

Itt egy kép róla: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!