Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná, hogy mi...

Valaki elmagyarázná, hogy mi az Ismeretlen férfi c. film lényege?

Figyelt kérdés
Csak nagyjából kellene, pár mondatban mert megnéztem és nem értettem! Miért vették át a helyét? Stb...

2014. jún. 4. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy bűnözőcsoport meg akarta ölni Bressler professzort az egyik találmánya miatt, és mivel a herceg látogatóba érkezett Berlinbe, azt akarták elhitetni, hogy a herceg volt a célpont, így nem járnának utána, hogy miért halt meg Bressler professzor is. Martin Harris-t a bűnözőcsoport találta ki, gyártottak neki hamis útlevelet, személyit stb. Azért kellett Martin Harris, hogy ő kémkedjen a találmány után. A főszereplő a bűnözőcsoport tagja volt, ő volt az 1. számú Martin Harris, de volt egy második számú is, az aki az elején a "feleségével" volt (aki ugyancsak a bűnözőcsoport tagja). A főszereplő nem emlékezett arra, hogy a bűnözőcsoport tagja, csak néhány feleségével töltött pillanatra, így azt hitte, hogy tényleg ő Martin Harris. A végén kiderül, hogy ő egy bűnöző, a taxisofőr lány azt mondja neki, hogy ez nem számít, csak az számít, ezután mit tesz. A főszereplő pedig szól, hogy bomba van az épületben és megmenti az embereket.
2014. jún. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Remélem láttad és tudsz válaszolni, hogy akkor mikor visszajön az emlékezete, miért változtatja meg az eredeti tervét, és mégse robbant? Ez nem világos nekem...A többi nagyjából megvan! :)
2014. jún. 4. 17:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok benne biztos, hogy miért nem robbant és miért változik meg.

Egy tippem van: talán azért, mert addig a csoport többi tagja meg akarta őt ölni. Ő meg nem hajtja végre azoknak a tervét, akik meg akarták ölni, inkább segíteni próbál, hogy kimenekítsék az embereket.

2014. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!