Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nézte a Transformers:...

Valaki nézte a Transformers: Animated című sorozatot?

Figyelt kérdés
Milyen? Mi a története?
2014. jún. 4. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én néztem, imádtam. A hangulata elég komolytalan, vígjátékszerű (lévén gyerekeknek készült), de sok komolyabb és sötétebb részletet is becsempésztek a történetbe. Szerintem magasan az egyik legjobb Transformers-es sorozat, de a rajzolása sok embert elriaszt. Engem mondjuk nem zavart, de maga az animáció sajnos tényleg elég slampos volt, a sorozat vége felé egyre rosszabb.


A történet annyi, hogy egy alacsony rangú Autobot szerelőbrigád a Földre zuhan Megatronnal együtt. Az Autobotok az emberek segítői lesznek, Megatron meg a háttérből irányítja a dolgokat, hogy megölje őket és hogy titokban új testet szerezzen magának. Aztán mikor szerez, le akarja igázni a TF-ek bolygóját.


De két szálon fut a cselekmény: van a jelenbéli történet, és minden főszereplőnek megismerjük a múltját is, ami a végén egy egész kerek sztorivá áll össze.

2014. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké köszi akkor biztos hogy majd megnézem. Csak egy kicsit gondba vagyok az angollal,igaz 4 évig azt tanultam de az utóbbi 4 évben pedig spanyolt
2014. jún. 4. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!