Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Te is mérges voltál mikor az...

Te is mérges voltál mikor az Acélfej meghalt a Transformers 3-ban? = (lent) =

Figyelt kérdés
Én nagyon megöltem volna őrszemet

2014. jún. 5. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
ja. olyannyira, hogy a moziban a vászonnak bAsztam a kólámat. mondjuk utána nem voltam népszerű
2014. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Eléggé elcseszte nekem is a filmet, hogy Jazz után már őt is megölték.
2014. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem inkább az zavart, hogy a többiek le se szarták. Még Optimusz sem mondott semmit, hogy "Jaj, Acélfej, hiányozni fogsz, blablabla". Hanem csak csinálták tovább a dolgukat.


Az is idegesített, hogy a jelenetből kivágták az ikrek halálát. Sőt gyakorlatilag az egész filmből kivágták őket.

2014. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudok1212 válasza:
100%
Engem is zavart de atf4-ben durvább racsni halála.
2014. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én majdnem sírtam. Mondom nem lehet igaz. Vártam hogy őt is feltámasztják. Jó elégé szétesett de akkor is. Optimust is összekaparták. Michael Bay megölte acélfejet, most (SPOILER) rachetet. Ha a következő részben optimusz vagy ürdongó megsérül vagy meghal. Ráuszítok valakit a tagra vagy aki a forgatókönyvet írja. Inkább a lyukas foltokat töltenék ki a történetben mintpéldáúl hogy kezdődött a háború a cybertonon arról is lehetne szerintem filmet forgatni és legalább tartalmas és értelmes lenne. De nem arról hogy mindenki meghal aki számít. Az eddigi utolsó részben (SPOILER) optimus nagyon megváltozott. Meg is értem miért. Ez a film ékes bizonyítéka annak hogy az ember a legkegyetlenebb lény . Habár erről eszembe jut a transformers 2 bevezető mondata miszerint ahogy optimus mondta " az emberi faj képes a könyörületre és a brutális erőszakra" a mostani filmben az utóbbi teljesült.
2014. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sajnáltam,mikor meghalt
2014. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!