Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismeri ezt a sorozatot?

Valaki ismeri ezt a sorozatot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nagyon szeret(t)em az Internátus c. sorozatot.És van ez az oldal: [link]

,ahol találtam az egyik fórum témában egy linket,és az ilettő aki feltette,azt mondta,hogy ez egy hasonló sorozat az Internátushoz. http://www.youtube.com/watch?v=32LlC9K8pwc

Ennek a sorozatnak a neve az,hogy L'internat.És ezt ha jól olvastam Wikipédián,akkor az Internátus készítői csinálták. [link]

De ha minden igaz,akkor ez egy francia sorozat.A címét illetőleg,pedig....Hát nekem már számos fordítás kijött.Amikor a Wikipédiát lefordítattam,akkor az jött ki,hogy "Beszállás"(?),szóval ez tuti nem.Aztán kihozott egyet,ami meg az volt,hogy "Étkezés".A másik pedig,hogy a "Gyakornoki".És igazából ezt tudom elképzelni.Mondjuk ugye L'internat,szóval úgy logikus a fordítás,hogy "internátus",de ha úgy keresek rá,akkor meg ugye az a sorozat jön ki ami a spanyol.Valaki ismeri ezt?Ha nem,akkor is írjon,légy szíves,vagy akinek fel kellette az éreklődését az is,mert ha talán együtt "nyomozgatunk" a sorozat után kiderítünk valamit.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. jún. 6. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nagyon reg tanultam franciat es a google fordito nem sokat segit, de amit megertettem hogy ez egy kulonallo sorozat, 2009-ben volt a premier, 1 szezon jelent meg 10 resszel, gondolom nem volt nagy siker ha azota nem jelent meg masodik szezon. Amit nem ertettem meg, hogy ez egy folytatasa a spanyolnak, spin-offja, vagy csak egyszeru masolata.

2014. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,azért így is segítettél!
2014. jún. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!