Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a vígjátéknak a...

Mi ennek a vígjátéknak a címe, amiben egy bazinagy görögdinnye gurul az úton és (többi lent)?

Figyelt kérdés
Mi a vígjáték címe: elején meg a végén végiggurul egy rohadt nagy görögdinnye az uton, van benne egy mentős aki szivet szállít, egy pap, egy arab meg vudu babák stb és mindenki valami fődíjért rohan, az győz aki előbb célba ér, de mindenki egyszerre ér célba és a csattanó: egy alapítvány kapja a pénzt?

2014. jún. 6. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Üldözési mánia

[link]

2014. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áh, köszi szépen. Már évek óta kerestem :D
2014. jún. 7. 08:53
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a homályos emlékezetem összemosott 2 FILMet: az egyik valóban ez, amiben Rowan Atkinson játszik és alapítványos pénzgyűjtés a vége...


Azonban a 2. film hasonlít erre koncepcióban, mert mindenki rohan valami után (nem tudom már mi után), de abban egy háznyi méretű DINNYE gurul végig egy lejtős utcán, van benne:

- 1 pap meg valami tanítványa

- 1 arab ember, aki egy nővel a sivatagba köt ki (talán lezuhannak valami helikopterről) --> a nőnél van VUDU baba, amivel az arabot szurkálja, az arab meg valami varázsitalt főz, amihez kell egy kandisznó (? talán) spermája, a sajátját használja

- 1 dilis felnőtt, aki úgy viselkedik mint egy kisgyerek

SZÓVAL ENNEK a másik filmnek MI A CÍME??????

2014. jún. 7. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ágyúgolyófutam 1 vagy 2.
2014. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
IGEEEN Ez azz!! KÖSZI NEKED IS!!! Ment a zöld...
2014. jún. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!