Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek hogyan lesz vége...

Szerintetek hogyan lesz vége a Vámpírnaplóknak? Elena Stefannal lesz? Én nagyon remélem, mert imádom őket együtt.

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Remélem Damonnel lesz:-))

Stefant az univerzumos dolog miatt szerette,vagy fogja szeretni mert még biztos,hogy összehozzák őket..

Viszont Elena tényleg szereti Damon-t...

az utolsó részben (5x22) nézd vissza,hogy Elena hogy reagált Stefan halálára és hogy Damonére.. :))

2014. jún. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A készítők azt nyilatkozták, hogy a Caroline-Stefan szerelmi szálat nagyon is komolyan gondolták. Még régebben olvastam, hogy úgyis mondig Stefannal lesz Elena, de én őszintén remélem, hogy nem. Teljesen Delena fan vagyok. Emellett a Steroline-ért egyáltalán nem vagyok oda, ott a Klaroline szálat imádtam :)
2014. jún. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Neszi Petra ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy még valaha lesz úgy Stefannal. Már csak barátként szereti, Damon-be szerelmes. És ez látszott tényleg abban, hogy, hogy reagált a halálukra. Meg Damont mindig is szerette, csak sokáig nem valotta be magának se. Meg szerintem Stefan is csak barátként tekint már rá. Amúgy énis Delena fan vagyok :D
2014. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!