Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éhezők viadalába Katiss miért...

Éhezők viadalába Katiss miért nem fogta normálisan azt a szegény nyomorult íjat?!

Figyelt kérdés

Édes,drága arany bogárkám,Jennifer Lawrence,nehéz lett volna odafigyelni picit,csak egy ici-picit,hogy hogy kell tartani azt a nyomorult íjat?!?!!??!?!?!?!?!


Könyvet olvastam,gondoltam,na most hétvégén ledarálom mind a 2 filmet...bekészítettem a söröcskémet,és leültem a gép elé.HOGY AZ ISTEN NYILÁT.TE LÁNY.ÚGY ELFOGOD VÁGNI AZ UJJAD,A LÚDSZÁRNY TOLLAKKAL,HOGY MÉG AZELŐTT ELVÉRZEL,HOGY MEGVÁGTAD VOLNA AZ UJJAD.



2014. jún. 8. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Vegyél egy ély levegőt és nyugodj meg, ki a rosszat, be a jót. Több is lejöhetett volna neked a filmből, szerintem egész pofásan megcsinálták. Nyilván, ha tudnám, hogy kell fogni picit irritálna, de mivel nem egy íjazásról szóló dokumentumfilmet nézek, amiben Jennifer a profi íjász, nem nagyon tudna meghatni. Nem úgy ültem végig a Forrest Gumpot, hogy "B*azdmeg Tom Hanks így nem fogsz lefutni öt kilómétert se!"
2014. jún. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, volt pár baki a filmben... Egyébként látszik rajta, hogy nagy költségvetés-kevés fantázia sajnos.
2014. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Édes,drága arany bogárkám,Jennifer Lawrence,nehéz lett volna odafigyelni picit,csak egy ici-picit,hogy hogy kell tartani azt a nyomorult íjat?!?!!??!?!?!?!?! "

Ez nagyon nagy:DDDDDDDDDDDDDD

Amúgy egyetértek az elsővel...

2014. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Mert béna. Kész. Egyébként láttam már rosszabbat is.
2014. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülyeség, de én azt olvastam, hogy egy profi (asszem olimpián aranyérmes) íjászt fogadtak fel neki és meg kellett tanulnia íjászkodni. Ezt csak azért mondom, hogy biztos hülyén fogta? :D

itt mondjuk csak azt írják, hogy tanult íjászkodni: (lent, az érdekességeknél)

[link]

2014. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 durci.dorci válasza:
100%
Már nem azért de így is eleget gyakorolt szegény csaj nem hiszem hogy ezért le kellene hordani hisz nem semmi milyen mélységgel formázza meg a könyvbéli Katniss Everdeent.Kissebb nagyobb dolgokat is meg kellett tanulnia ezért az egy filmért és szerintem kifogástalan a színvonala ezeknek a filmeknek de ez csak az én véleményem.nekem nagyon nem tűnt fel.
2014. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
te biztos valami íjász lehetsz. nem is értem miért nem kértek fel téged, hogy te tanítsd meg Jennifert, hogy hogyan kell fogni az íjat, mert gondolom te profi vagy. majd, ha te is elérsz annyit, mint az a csaj, akkor majd nyugodtan akadj fent ilyeneken:) de szerintem addig ne nagyon
2014. dec. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"majd, ha te is elérsz annyit, mint az a csaj, akkor majd nyugodtan akadj fent ilyeneken:) de szerintem addig ne nagyon"

Ez alapvetően hibás logika.

2014. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Heteske, itt négyes. Melléfogtál. 5 éve lövök, versenyre is jártam régebben és rengeteg embert tanítgattam lőni. Katniss a kezdő íjászok minden hibáját elköveti. Kagylós a tartása, többször rámarkol az idegre és van, hogy kinyújtja az íjat tartó kezének mutatóujját. Ez az egy megbocsátható, ha tényleg olimpiai íjász tanította, lévén az olimpiai reflex meg a mezei teljesen más. Az ujjával a célzót próbálja helyettesíteni. De ilyen tartással és idegfogással sose talál el egy 20 méterre levő almát.
2014. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
rendben,akkor elhiszem hogy jó vagy, én csak azt nem értettem miért kellett ezen fennakadni, mert ahogy már előttem is mondták, nem az a film lényege, de jó,úgy ha értesz hozzá,elhiszem hogy zavaróbb
2014. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!