Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt annak a rajzfilmnek a...

Mi volt annak a rajzfilmnek a címe, amit kb 1994-ben játszottak, és ilyen gyümölcs meg zöldségfigurák voltak a szereplőik? Kis plusz info -->

Figyelt kérdés
A Madarász kórházban voltam 3 évesen mandulaműtéten, és az érzés meg ez a rajzfilm megmaradt bennem. Talán német rajzfilm lehetett, de nem tudom pontosan. A lényeg, hogy nem értettem, hogy mit mondanak. :D Eperre emlékszem, mint konkrét szereplőre, azt hiszem mindenből gyümölcsből, zöldségből, ami szerepelt csak egy volt.
2010. jan. 2. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben láttam egy ilyesmi rajzfilmet, de az orosz volt, a címe: Hagymácska. Ebben is minden szereplő zöldség, vagy gyümölcs volt!
2010. jan. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcskék utazása vagy nekem valami ilyesmi rémlik :)
2010. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem Gyümölcsfalva lakói? Nem tudom, egyre gondolunk-e, magyarul ment valami ilyesmi. Volt benne egy csaj is.
2010. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyümölcskék utazása videót nem találtam, de még képet se :/ Viszont ez a hagymácska esélyes, csak keresek róla még vidit :D Köszi!
2010. jan. 2. 14:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyümölcsfalva lakói!!! :D Az!! Kösziiii :D
2010. jan. 2. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!