Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki volt már moziban a Csillaga...

Ki volt már moziban a Csillagainkban a hibára? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés
Én ma voltam a barátnőmmel, szerintem nagyon jól megcsinálták, csodás lett, nagyon sírtam rajta. A könyvön úgyszintén, kétszer olvastam és mindkét alkalommal :') nektek hogy tetszett?

2014. jún. 10. 22:21
 1/9 anonim válasza:
magyarul adják vagy angolul felirattal?szerinted megvárjam még neten fent lesz vagy a moziba nézzem?
2014. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos Borsodba nem hozták, így még nem láttam, majd ha Pesten járok. De én is olvastam, négyszer, kétszer magyarul, kétszer angolul, minden alkalommal sírtam, és jó reményeket tartok fenn a filmet illetően is :)
2014. jún. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1: felirattal adják, de szerintem úgy sokkal jobb, mint magyarral :) és szerintem ne sajnálj rá egy ezrest, mert sok idő amíg felteszik, és az elején csak ilyen csúnya mozis verzióban, a DVD rip minőségre még sokkal többet kell várni...

#2: Ó, értem, kár. Jaj de jó, akkor látom szinte mindenkit meghatott aki olvasta :')

2014. jún. 11. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam a könyvet, csak a filmet láttam, az nagyon nagyon tetszett. Tuti a könyvet is elolvasom majd a nyáron. Ja és igen, én is sírtam. :D
2014. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam :'))
2014. jún. 12. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ma néztem meg a moziban a filmet és jó volt,bár azért a könyvet nem éri utol.A film nálam:8/10 Ja,és amúgy én a könyvön, illetve a filmen se sírtam még egy kicsit se,talán mert fiú vagyok. :D (16/F)
2014. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Vágom :DD azért örülök hogy fiú rajongók is vannak *_*
2014. jún. 14. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Én megnéztem 10/10* lenne nálam, egyszerűen pokolian jó, én nem vagyok egy sírós csaj+ előre elterveztem az legjobb barátnőmmel, hogy nem fogunk rajta sírni, nem tudtuk tartani magunkat
2014. jún. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igen :') szerintem is baromi jó lett :)
2014. jún. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!