Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot nézzek?

Milyen sorozatot nézzek?

Figyelt kérdés

Tetszett a Trónok harca de elegem lett a folytonos halálokból sztem nem kell részletesebben leírnom mire gondolok, így azt már nem nézem...

Tetszett a Rejtély című sorozat...

Tetszett a Búra alatt, A visszajárók, A katerdrális

Tehát misztikus triller (nem horror) vagy középkori feeling jó sztorival... pls aki tud írjon ilyeneket mert hiányzik a kikapcsolódás amit egy jó sorozat tud adni :)



2014. jún. 16. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Legend of the Seeker (2 évad)

Merlin (6 évad)

Vikings (eddig 2 évad)

2014. jún. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az idők végezetéig (A Katedrális folytatása, pontosabban ugyanott játszódik, csak 200 évvel később, ha jól emlékszem)

Sleepy Hollow

Talán a Revolution is tetszene neked.

2014. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Arkangyal

[link]

2014. jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a Trónok harcát kezded figyelj arra, hogy olyan időszakban kezd el amikor nem nagyon kell mást csinálnod, mivel teljesen belefeledkezel, én 3 nap alatt megnéztem 3 évadot, utána kb másfél hét alatt kiolvastam a könyveket is, semmi mást nem csináltam szinte egész nap
2014. jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat majd meglesem ezeket :)

Utolsó válaszoló olvasd el a kérdést a megjegyzéssel együtt és meglátod miért nem tudok normálisan reagálni arra amit írtál:D

2014. jún. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!