Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Youtube-ra szórakoztató...

Youtube-ra szórakoztató videók megéri?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy youtube-ra csinálnánk szórakoztató videókat, pl Remi Gallard.

Maszkot húznánk és szórakoznánk utcán, lekameráznánk és feltennénk youtube-ra persze angol neve lenne a videónak.

Ez megérné youtuben, lenne rá megtekintés?



2014. jún. 20. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha csak azért csináljátok, hogy legyen megtekintésetek, akkor egy lelketlen vacak lesz a produktum, semmi értelme nincs.

Azaz simán mehet, a sz*rt nézik legtöbben youtubon, vágjatok bele. (nem vicc)

2014. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leginkább a minőségétől függ majd, ha kulturált, stílusos formában készítitek majd a videókat, akkor jól sülhet el. Ha csak a szoros baráti körnek készítitek, akkor meg felesleges youtubera feltölteni.
2014. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki nem gameplay-t akar csinálni, hanem ki is mozdulna a szobájából. Amúgy a téma jó, kérdés a hozzáállás és a megvalósítás. Ha úgy mész ki, hogy az egymillió megtekintésen kattog az agyad, abból nem lesz semmi jó. A másik pedig, amit sokszor nem találnak el, hogy vicces legyen a videó. A videó nem rólad szól, hanem a humoros szituációról, tehát ne arcoskodj, ne játszd túl magad, ne próbálj tökösnek tűnni mert akkor átcsap szánalmasba. Figyelj arra, hogy ami neked vicces volt az adott pillanatban, az lehet, hogy másnak nem az, mindig legyél kritikus a munkáddal szemben. Viccesek legyetek, ne bunkók. És ami még nagyon fontos: ha valami nem lett jó, töröld. Ha az ember sok munkát beleöl valamibe, akkor hajlamos átsiklani a hibák felett, és belemagyarázni, hogy az valójában jó. Kíméld meg magad a negatív kritikától, és az ilyet ne töltsd fel.
2014. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne,nagyon sok prank-es csatornát nézek,én is gondolkoztam egy ilyenen.Ha csináltok, küld el a csatornád linkjét nekem,tőlem kaphatsz őszinte kritikát.;)
2014. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeteket.
2014. jún. 21. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!