Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók! Ti számítottatok...

Vámpírnaplók! Ti számítottatok abban a jelenetben erre? SPOILER!

Figyelt kérdés
Amikor az 1. évad évadzárójában, a legvégén Damon és "Elena" csókolóztak, de kiderült, hogy az Katherine. Na, utána a konyhában, amikor Kath beszélgetett Johnnal, majd egy mozdulattal levágta az ujjait, akkor nagyon megijedtem. Egyáltalán nem számítottam arra, hogy Katherine az, végig elhittem, hogy Elena csinálta. Persze, tudom, hogy ez volt a rendezők célja, hogy meglepjék a közönséget, de ti számítottatok rá, vagy legalább sejettétek, hogy Katherine az?

2014. jún. 20. 14:24
 1/3 anonim válasza:
Én valahogy gondoltam, mert Elena szeritem még mérgében sem tenne ilyet. :)
2014. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is meglepett és örültem is vagy 3 percig...xD Aztán persze jött az ujjlevágás...

De szerintem azért lepődtünk meg, mert akkor még nem ismertük Katherint. Így utólag visszanézve és jobban belegondolva Elena valóban nem csinált volna ilyet és azért látszik, hogy az nem Elena (hiába játszotta ugyanaz a színésznő)

2014. jún. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem nem lepett meg, láttam a mimikáján, hogy valami itt nem stimmel. Nagyon jól játssza a két különböző karaktert Nina Dobrev.
2014. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!