Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az odaát meddig jött ki...

Fecofecoka98 kérdése:

Az odaát meddig jött ki magyar szinkronnal? Megéri megvárni a szinkront vagy nézzem felirattal?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első 5 évad van meg leszinkronizálva. Ha nézne szeretnéd tovább a sorozatot akkor azt tudom mondani neked, hogy nézd felirattal mert minimum egy év mire jön a következő évad. De szeretnélek figyelmeztetni, hogy az ötödik évadtól erősen hanyatlani fog a színvonal!
2014. jún. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miert hanyatlik a szinvonal, az iro csak huzza halassza?
2014. jún. 21. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Tulajdon képen igen! Igaz, hogy én is csak a hatodik évadig láttam de már szinte az sem szólt semmiről a képi világát ne is említsük... Mondjuk én nemsokára belekezdek megint aztán végigszenvedem az összes részt...
2014. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én anno emlékszem az első három évadot láttam szinkronosan, így utólag visszagondolva borzalmas. Dean tök pösze, Sam meg, mint valami langyi srác :DD Kilenc évadot végignéztem elejétől kezdve felirattal, sokkal jobb. A poénok, a hangjuk minden nagyobbat üt, szerintem kezdj bele te is, nem fogod megbánni.
2014. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az 5.évad 23.részes, és 23 részig le is van szinkronizálva :)
2014. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és már dolgoznak a 6.évad szinkronizálásán is :)
2014. jún. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom a szinkronnal én is úgy néztem eleinte, de az eredeti nyelven jobb :) a poénok se jönnek át úgy a szinkronos változatban
2014. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!