Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki tud ajánlani nekem...

Valaki tud ajánlani nekem tipikus szerelmes tini filmet? :D Most valamiért ilyesmit szeretnék nézni, de nem jut eszembe semmi.

Figyelt kérdés

A neten sem találok most... Ha valakinek lenne egy ilyen tipikus lányos és szerelmes filmje ami mondjuk tetszett neki vagy átlagos volt és eszébe jut, az kérlek írja meg :)

Ahol a lány vagy a fiú, gazdag vagy szegény, beleszeret egy lányba/fiúba, akad egy riválisa akit le akar győzni és közben megtalálja a szerelmét, stb. Előre is köszönöm a válaszokat! :D Akármilyen fura kérdés is ez...



2014. jún. 22. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jellegűt keresel az 1700-1800-as években játszódó filmek neked lettek kitalálva :)

Kicsit lehet 18+ filmek, bár szerintem nem, mert azért romantikus is és nagyon csajos. :)

- Amit a nők igazán szeretnének (Mindent az orgazmusról) - az alcím ne tévesszen meg.


---1800-as éveben játszódó---

- Bársony nyalóka S01

- A tolvajlány

- Affinity

- The Secret Diaries of Miss Anne Lister

- Viola Di Mare (The Sea Purple)

- Farewell my Queen (Búcsú a királynémtól)

Ha nem tetszene, bocsánat érte. :)



Andy

2014. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem! :D
2014. jún. 22. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem éppen olyanok, amilyeket keresel, de nekem tetszettek és romantikusak. :D

-Végtelen szerelem

-A felhők felett 3 méterrel

-Az utolsó dal

Remélem tudtam segíteni. :))

2014. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Két kedvenc ilyenkor:

Hamupipőke -történet ( ez egy film)

Szerelmünk lapjai

:D

2014. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!