Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valami tőmondatokban a Teen...

Valami tőmondatokban a Teen Wolfról?

Figyelt kérdés

Szóval régebben néztem, eljutottam a harmadik évad nem tudom hanyadik részéig. Most újra el szeretném kezdeni a harmadik évadtól, de nem igazán dereng az első kettő. Újranézni nincs kedvem, és annyira emlékszem, hogy az első évadban ugye Scottot megharapja a vérfarkas, közbe Alyson apja a vadász, meg aztán összejönnek, de Alyson nem tudja, hogy Scott vérfarkas, és jön Peter(?) akiről kiderül, hogy alfa, meg ő harapta meg Scottot. A második évad meg...Jackson mint gyíkember. :D


Értelmes leírásokért természetesen zöldpacsi. :3



2014. jún. 22. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Az elsoben kiderul hogy scott verfarkas de egyuttmarad allisonnal.a vegen peter(derek nagybatyja) megoli katet(allison nagynenjet). A masodik evadban derek megoli petert, igy o lesz az alfa.jackson verfarkas akar lenni, de kanima lesz.aztan valaki (mar nemtudom ki)Atvaltoztatja verfarkassa.kb.ennyi.:D
2014. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!