Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kedves Mindenki! Keresek egy...

Sophie0526 kérdése:

Kedves Mindenki! Keresek egy filmet, amit gyermekkoromban többször láttam. Hallmark-on láttan úgy 2x,3x, úgy 2000-2006 között talán. Valaki ráismer erre a filmre?

Figyelt kérdés
Történet, amire emlékszem: egy kisfiú nagyapja már meghalt, és a nagyapa nővéreihez küldi az anyukája a nyári szünetre. A két nővér közül az egyiket súlyos trauma érte. Ami újra felszínre jön amikor a kisfú odalátogat. Ez a trauma csak akkor derül ki. A lánynak volt gyermekkorában egy szerelme, aki néger, és a ku klux klán ottani csoportja megöli, felakasztják egy fára. A lány nagybátyja is a csoport tagja, a lány meglátta mit tettek és menekül a nagybátjya elől aki vízbe nyomja a fejét, de nem fullad meg a lány és mivel a trauma hatására nem beszél nem jelent gondot a nagybácsi számára. Ez újra előjön egy cirkuszban, felidézi a már idősebb nő a történteket, és a nagybácsi megint üldözi. A film végére kiderül, hogy mi történt.

2014. jún. 23. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon rémlik. sokszor kerestem a film címét de nem találtam meg. ha megvan ird meg légyszi.
2014. jún. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is nagyon sokszor kerestem mar, vegigneztem minden ilyesmi film leirasat, a hallmarkos filmek leirasat de semmi. Ha megvan megirom a cimet ide mindenkepp, hathta rajtunk kivul is keresi valaki a filmet.
2014. jún. 28. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvan a film? En még mindig nem találtam meg :(
2016. júl. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még mindig nem találtam meg, pedig angolul és magyarul is többször rákerestem. Valaki tudja melyik volt ez a film?

Köszönöm!

2018. júl. 29. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!