Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ennek a filmnek...

Ismeri valaki ennek a filmnek a címét?

Figyelt kérdés
Több, mint 10 éve láttam,gyerekfejjel nagyon tetszett és érdekelne, milyennek látnám a filmet mai szemmel.Egy sötétbarna hajú 6-7 éves forma kislány a főszereplője, aki a szobájába kapott egy nagy tükröt. Azon keresztül felfedezett egy új világot, azt hiszem egy bogyó, vagy ahhoz hasonló segítségével, amit a tükörhöz dob :D és megnyílik egy átjáró a tükrön keresztül.Ahhoz, hogy visszajusson a "kapun" át a saját világába, találnia kell ugyanolyan bogyót az ismeretlen helyen.Közben kíváncsiság hajtja, megismerkedik 1 v 2 emberrel, de az új helyen gonosz lények is élnek. Hárpiák, vagy valami nagy, embernagyságú szárnyas, tollas lények elrabolják a lányt, mert emberből készült teát akarnak inni. Tudom, elég furán hangzik, de tényleg ilyesmiről szólt, legalábbis emlékeim szerint.Kicsit olyan Matilda a kiskorú boszorkány típusú film lehet, legalábbis a célzott közönség alapján, vagy a stílusa...nem is tudom igazán.
2014. jún. 23. 16:10
 1/5 A kérdező kommentje:

Juj, megtaláltam :D El se hiszem...rengeteget böngésztem a neten és erre pár perccel a kérdés kiírása után rábukkanok :)

Amúgy Tükröm,tükröm...( Magic in the mirror ) a film címe

2014. jún. 23. 16:20
 2/5 anonim ***** válasza:
10 éve? 2012-es bemutatóval ?
2014. jún. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

A film címét nem szószerint fordították. Magic in the mirror

[link]

Igen, két film is van, aminek ez a címe.

2014. jún. 23. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ohhh én a Julia Roberts félét ismertem XD
2014. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sikerült esetleg megszerezni valahonnan? én is sokáig kerestem ezt a filmet :)
2015. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!