Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézem a filmeket a moovie.hu-n...

Nézem a filmeket a moovie.hu-n és mikor a legizgalmasabb kb a vége előtt 20 perccel kiírja hogy várjak 54 percet a folytatáshoz, vagy fizessek. Nálatok is így működik?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen nálam is engem naon idegesít
2010. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen, ez nem a moovie.hu hibája, hanem a Megaupload lejátszó program ilyen. Én általában azt csinálom, ha nagyon meg akarom nézni a filmet, h pár perc után frissítem az oldalt, és akkor nekem mindig már csak 30 percet kell várnom, aztán pár perc múlva ha megint frissítek már csak 15 perc, szóval összesen max. fél órát kell várni. Ami hát nem a legjobb, de ez van...
2010. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez valóban a megaupload hibája, de a moovie.hu oldalán a fórumban megtalálható hogyan lehet kiküszöbölni a problémát
2010. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!