Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik horror film lehet?...

Ez melyik horror film lehet? Meggyilkolt indián nő szelleme vissza tér és baltával gyilkolja a tiniket akik abba a házba vannak amiben megölték és alá temették. Mi lehet a címe?

Figyelt kérdés
Sziasztok kérlek valaki segítsen 3 éve keresem ezt a filmet egyszer láttam tv be.Tini fiúk és lányok mennek az isten háta mögé elhagyatott házba ami elvileg az egyik srác tulajdona ott buliznak és furcsa dolgok történek az egyik csajszi felmegy az emeletre fürdeni és a tükörbe nézegeti magát közbe a víz folyik a kádba és egyszercsak vérré válik és kiemelkedik belőle egy nő .Megakarja ölni a csajt de mikor észre veszi mi van a lány nyakára tetoválva nem bántja és elmegy.Aztán van egy nyomi gyerek akik kint van az udvaron a kocsi mellet megjelenik az a szellem és ketté vágja baltával a csávót a bele és egyébb belső szervei szana szét folyik a földön.

2014. jún. 24. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Őőő, én is láttam... mindjárt... Buried alive.


[link]

2014. jún. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez volt az a film, kérdező?
2020. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!