Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végignéztem a Star Wars...

Végignéztem a Star Wars Sagat, odafigyelve a részletekre. Felmerült bennem pár kérdés:Kezdhetjük?

Figyelt kérdés

1.Mikor a lopott űrhajóval mentek,Han azt mondta,hogy "van másik parancsnoki hajó"az hol volt a végső csatában?

2.Mikor Vader és Luke találkozott az Endoron,egy birodalmi lépegetőt láthattunk.Az ellen semmi esélyük nem lett volna a maciknak

3.Mikor lőtt a Halálcsillag,miért nem Ákbár admirális hajóját pusztította el?Látszott azon,hogy a legnagyobb hajó.

4.mi történt a hullákkal?

5.A 66-os parancskor megölték a jedik nagy részét.Az ő szellemük hova tűnt?

6.Az első rész végén Skywalker felrobbantott EGY darab vezérállomást.Volt még ott egy csomó,a film elején,mikor leszálltak.Egyetlen egy állomásról irányították a hadsereget?

7.A klónok minek viselték azt a ruhát?Semmiben nem védte őket egyetlen lövéstől meghaltak.

8.Yoda szelleme miért csak a végén jelent meg?

9.Vader azt mondta,hogy a Halálcsillag elkészült.Akkor miért volt 4 bazi nagy lyuk rajta?nem lehetett volna megoldani a hőkivezetést sok apró lyukkal?

10.A 4. epizódban Luke és Han fel illetve le másztak az Ezeréves Sólyomban a létrám.Ellenben az 5. epizódban mikor Lando mentette meg Lukeot akkor nem volt ott a létra.

11.Az 5. epizód legvégén Lando miért Han ruháját viselte?

12.Az uralkodó nem tudott Yodáról?Ha igen,akkor miért nem ölette meg?

13.Hogyan ragasztotta fel a jeti Lukeot?Akinek nem szállt a fejébe a vér?

14.Ahelyett,hogy Lukeot csesztette,az uralkodó miért nem képzett magának Vader mellé?

15.A klónok miért cserélték le a maszkjaikat?

16.Anakin miért csak később ment megmenteni az anyját?Nem járt ennyi a nagy hősnek,a kiválasztottnak,hogy megmentik az egyetlen rokonát?

17.Mi történt Jar Jarral?Legalább meglincselték?

18.Miért csak 2 nő volt a galaxisban?

19.Jabbát addig nem próbálták megfolytani?Apropó,őt láttük az első epizódban megnyitni a futamot.Akkor most ő hány éves?

20.Luke mit várt mikor leugrott a Felhővársosban?Nem tudhatta,láthatta mi van lent.



2014. jún. 27. 10:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jó kis érvek, bár van magyarázatom nagyjából mindegyikre:

-Anakin tényleg tele van rossz tulajdonságokkal, de ez miért baj? Pont ez a lényeg, hogy a rossz tulajdonságai miatt nem lehetne Jedi, de a prófécia miatt ragaszkodnak hozzá.

-Jar Jar tényleg a filmtörténet egyik legidegesítőbb karaktere, de fontos szerepe van a filmben: ő képezi ugyanis a kapcsot a gungan-ek és a Naboo-i emberek között. Ha egy picit komolyabb lenne, akkor igazán szerethető karakter lenne.

-Nem tudom kire gondolsz a fontos szereplőknél akikre nem jutott elég idő Anakin miatt

-Padmé és Anakin szerelmét rosszul mutatták be, ez igaz, de a "kapcsolatuk" az egyik legfontosabb elem az I-II-III-ban, mert Anakin Padmé megmentése miatt állt át a sötét oldalra

-Van kapocs az I és a II között, de nem elég szoros (pl. a Kereskedelmi Szövetség). A te megoldásod viszont nagyszerű lett volna.

-Sidious miért ne nevetné ki Yodát?

-Midichlorianok (vagy midikloriánok). Mi baj velük? Valaminek kell kapcsolatot teremteni az elme és az Erő között. Akikben több midiklorián van, azok elvileg könnyebben, jobban tudnak kapcsolatba lépni az erővel, más szóval Erőérzékenyek.


Én nem mondom, hogy I-II-III filmek vannak olyan jók mint a IV-V-VI. Én csak az értelmetlen fikázással nem értek egyet. Szerintem nem rossz filmek. A kedvenc Star Wars filmmem a III. és az V. A kettő közül nem tudok dönteni

2014. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

-őőm sidius kinevette Yodát,a 3. részben,mikor nem tudta őt legyőzni.

-Akikre gondolok a Dooku gróf,Griveous,A droidgyártó fura lények,

-értem én,hogy fontos a kapcsolatuk,de nekem elég lett volna speciel az esküvő jelenet

-Anakin-t rossz tulajdonságai miatt megutáltam.Rettenetesen önző volt,beképzelt,pedig én Darth Vadert annyira tiszteltem és vele együtt tudtam érezni,nem úgy,mint a 2-3 beli Anakinnnal

2014. júl. 1. 12:20
 13/15 anonim ***** válasza:

sidious azért nevetett a yoda párbaj alatt,mert 1000 év várakozás és rejtőzködés után győztek a sithek és a sok generációt ő juttatta be a célba,ezért minden pillanatát élvezte a dolognak,meg persze azt is,hogy nem kell rejtőzködnie tovább.

vadem neeem-je,meg azért fontos jelenet,mert ott esik le neki,hogy sidious végig átkúrta,felhasználta.

vader kinyúl az erővel,hogy megölje sidioust,aki érzi a gyenge kis próbálkozást,és ezen röhög.

2014. júl. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
de hatásosabb lett volna,ha nem mond semmit.Persze,tudom,mit mondasz,elolvastam,megvan a Csillagok háborúja,és a Sithek Bosszúja.De az ÉN ítélésem szerint kínos volt.Azóta utána néztem YouTube-n és a Hollywoodnewsagency-s embernek is ilyen véleménye van a filmről
2014. júl. 12. 12:19
 15/15 anonim ***** válasza:
A Hollywood New Agency-s ember (asszem Szirmainak hívják) videójából nekem annyi jön le hogy kb fingja nincs a Star Wars univerzumáról. Megjegyzem, én őt egy nagyon jó kritikusnak tartom, és ezerszer jobban tisztelem őt, mint azt a barom Puzsért, aki semmihez sem ért. Szirmai viszont nem ért a Star Warshoz, de legalább a videóban leszögezi hogy ő "filmkritikus, nem Star Wars-kritikus", ezért megbocsátok neki.
2014. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!