Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A Karib-teng...

Mi a véleményetek A Karib-tenger kalózai 4. Ismeretlen vizeken című részről?

Figyelt kérdés
Sztem jóval rosszabb, unalmasabb, mint a többi. Ha élvezet szerint sorba kellene állítani én így tenném: 1. A Fekete Gyöngy átka, 3. A világ végén, 2. Holtak Kincse, 4. Ismeretlen vizeken. Pls csak olyanok írjanak, akik mind a 4 részt látták. Előre is köszi.
2014. júl. 2. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már, de szinte semmi nem maradt meg belőle az emlékeimben. Ezek szerint annyira nekem sem tetszett. Az első zseniális volt, utána már zuhant a színvonal. Igazából a 2., 3. részre sem nagyon emlékszek már, így sorba rendezni sem tudom őket. Az elsőt viszont fel tudom idézni.
2014. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tényleg az első rész volt a legzseniálisabb magasan a többi felett!
2014. júl. 2. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

az 1. és 2. rész nagyon tetszett, a 3. és 4. részt csak egyszer láttam és elég is volt

az 5.-re kiváncsi leszek, 2016-ban jön, és Cristoph Waltz is szerpelni fog benne szóval már csak azért is megéri megnézni:D

2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az 1. részt soha nem fogják tudni űberelni.
2014. júl. 3. 14:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a 3. rész szorosan kapcsolódik az első kettőhöz, tehát nem értem hogy nem tetszett neked a 3. rész!
2014. júl. 6. 23:34
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, a negyedikkel egyet értek, nem túl jó (nem lesz az évszázad filmje, az biztos!).
2014. júl. 6. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!