Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretitek vagy nem...

Miért szeretitek vagy nem szeretitek a Violettát?

Figyelt kérdés

És nem szeretem.Tucat sorozat,ami EGYÁLTALÁN nem tükrözi a valóságot.A főszereplőnek az az egyetlen baja hogy melyik fiú között válasszon.És az apja sem lehet olyan hülye hogy nem veszi észre hogy a lánya énekel.De nem ítélem el azokat akik szeretik.Velem viszont sokat csinálják ezt.

12/l


2014. júl. 3. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem az egyetlen bajom ezzel is ugyanaz, mint a szent johanna gimivel. Egyikkel se vagyok képbe, de miután degeneráltak nézik, akik a kereső használata vagy egy rajongói oldalra ránézés helyett itt kérdeznek meg minden szánalmas apróságot... nem is akarok tudni róluk semmit. :D

12 évesen meg teljesen mindegy, mit szeretsz vagy mit utálsz. Úgyis lesz, aki ellenkező véleményen van és máris közellenség leszel a szemében. Majd kinövitek. :D

2014. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Evus1999 válasza:
Én szeretem. Mert ez a sorozat a zene körül forog. És egy olyan világot mutat be ami meg van töltve zenével. (nem beszélve a helyes fiúkról).De szerintem is hülyeség h azért ítélnek el mert nem tetszik a sorozat. Nem mindenkinek tetszhet ugyanaz.
2014. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. júl. 5. 22:37
 4/5 Luca0830 ***** válasza:
hát én az elejétől fogva nézem de igazán sokára tetszett meg . én az osztálytársaimnak nem árulom el hogy szeretem hogy nem piszkáljanak. engem violetta szokott idegesíteni mert senki se jó neki mindenkibe szerelmes és minden új fiú belé szerelmes és ez engem idegesít. egyébként maga a sorozatot szeretem de violetta a kedvencem :)
2014. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Luca0830 ***** válasza:
bocsii rosszul irtam : violetta nem a kedvencem
2014. aug. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!