Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretitek az Én kicsi...

Miért szeretitek az Én kicsi pónim modern változatát?

Figyelt kérdés

Fiúk, lányok, akik rajongói ennek a rajzfilmnek válaszolhatnak erre a kérdésre :)


Azért vagyok kíváncsi erre, mert én kisgyerekként ismertem meg a pónis rajzfilm régi változatát. Népszerű volt ugyan, de nem néztem sokszor, de szívesen nosztalgiázom ezekre az időkre. Akkoriban olyan fésülnivaló pónis játékokat lehetett kapni. Aztán a 90-es évek közepén új sorozat született, amelyikben nem szerepeltek emberek és a pónik vették át a helyüket: emberként viselkedtek. Emlékszem, egy barátnőm sokszor tette fel a kérdést, hogy tudnak a patájukkal bánni, amikor nem lehet azzal megfogni a tárgyakat :D


És most itt van a modern változat, ami letaszította a trónjáról a korábbi, retrós változatait. Ráadásul a fiúk is odavannak értük, pedig gyerekkoromban kevés fiú érdeklődött a pónik iránt. (egy ovis társam szeretett pónikkal játszani)


És azért is érdekes számomra, mert manapság ritka, hogy az új dolgok felülmúlják a régieket.



2014. máj. 10. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Szar az egész nézz phornot
2014. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert Lauren Faust sokmindenbôl rakott bele

Pl.: kis humort is vitt bele, egy kis "akciót"...stb

Ráadásul már nemcsak lány pónik vannak benne hanem fiú pónik is.

Na ezért. :)

2014. júl. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű felülmúlni valamit, ami nem rakott le sokat az asztalra. Az első generációt valóban nehéz felülmúlni, mert azért abban még durvább akciójelenetek vannak szvsz, mint a legújabban, néha nem is bírtam gyomorral.

Bár a sorozat továbbra is csak reklám a Hasbro figuráihoz, de határozottan több munka van benne, mint a harmadik generációban, ahol aztán tényleg annyira alacsonyra vették az átlagkorosztály számát, hogy képtelenség volt élvezni.

2014. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem a történet is szerepet játszik benne, ugyanis a sztori elég komoly. Bár a mesét elméletben az 5 éveseknek szánták (lányoknak), egy kisgyerek nem biztos, hogy értrené a történet igazi lényegét. (Mellesleg a grafika is jobb [cukibb], mint az előző generációké.)
2014. júl. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
MIT?nem is Lauren Faust mindenkinek csinálta.Nem csak gyerekenek egy olyan műsort akart csinálni amit a szülők is szívesen megnéznek de már a tiniket is főleg az egyetemistákat megragadta.
2014. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a régi kicsit uncsi volt és nyálas.

Ez nem az!

(jó, talán egy két rész)

2014. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!