Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Született Feleségekben...

A Született Feleségekben szerintetek ki volt a legjobb férje Breenek?

Figyelt kérdés
Szerintem Orson.

2014. júl. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2014. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg Orson
2014. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt a férje, de én akkor bírtam legjobban Brie-t, mikor Paullal járt.
2014. júl. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó, az ügyvéd :)
2014. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én Keith-szel meg Karllal bírtam őt a legjobban, bár egyik sem volt a férje.

A férjei közül meg Orson, de az elején csak. Az 5. évadtól már nem igazán kedvelem őket együtt.

Rex eléggé konzervatív értékeket vallott a családi szerepek betöltésénél, amivel én nem értek egyet.

Amúgy az ügyvédet is bírtam, csak ő nem szerepelt túl sok részben. Kicsit olyan mindjárt vége a sorozatnak, szóval hozzuk össze Breet is valakivel érzése volt a dolognak, de ettől függetlenül kedveltem. :)

2014. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Rex és az ügyvéd. :)
2014. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 gugolyabence válasza:
De mikor már tolókocsiba kerül elég elviselhetetlen volt. 12/f
2014. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem is Orson ... ő egy nagyon jólelkű, szimpatikus, intelligens karakter volt, és tényleg a tenyerén hordozta Bree-t... a későbbi évadokban, amikor például kleptomán lett, vagy zsarolta a feleségét, rengeteg aljas húzása is volt, de minddnek, mélyen rejlő lelki gyökerei voltak, amik miatt végső soron mégis csak együtt tudtam érezni vele ...


csak két példa .... börtönbe vonult, hogy bizonyítson a nejének, ahol szinte nem is látogatta Bree, mégis úgy tért vissza, hogy tiszta lappal kezdhessenek mindent ...


illetve amikor nem talált munkát a börtönviseltsége miatt, neki kellett kérnie, hogy dolgozhasson Bree cégénél, amikor szerintem az lett volna evidens, hogy ezt a nő maga ajánlja fel

2016. aug. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
TOLÓKOCSIBA XDDD
2016. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amm én azt sajnálom, hogy az utolso férjét Trippet (ugye az ügyvédet) annyira nem tudtuk megismerni de én őt egészen szerettem meg Orsont *az elején* nagyon jól bánt Bree-vel ugyan azt szerették én sajnálom, hogy az írok így elrontották a 8.évadra a karakterét pedig én az elején tényleg azt hittem hogy együtt maradnak
2020. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!