Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb Star Wars rész?

Figyelt kérdés
Nekem sorba állítva: 2., 3., 6., 5., 1., 4.
2014. júl. 3. 14:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

5. a legjobb szerintem. Ott volt először Yoda, akkor magyarázták meg mi is egy Jedi, és nem mellesleg a filmtörténelem egyik legstílusosabb fordulata is abban volt.

Meg egyébként nem Lucas rendezte, hanem a "mestere", ami szintén dobott az egészen.

2014. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Nekem a Birodalom visszavág a kedvencem,de még a Sithek bosszúja is nagyon tetszett.
2014. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Nekem meg visszafelé, azaz a legjobb a 6., majd 5., 4., 3., 2., 1.

Ízlések és pofonok.

2014. júl. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
A legújabb részekkel a legfőbb bajom Jarjar, illetve az, hogy kissé nyominak állítják be Obit. Nem ilyennek képzeltem. Ani folyton a hátán cipeli és megmenti.
2014. júl. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Háát, igen... Jar Jar Binks tényleg nem volt a legjobb ötlet, de valami humort is bele kellett csempészni.


Egyébként meg sztem azért állítják be Obi Wan-t nyominak, hogy nyomatékosítsák, hogy Anakin mekkora tehetség.

2014. júl. 6. 23:31
 6/40 Bolygó Hollandi ***** válasza:
95%

A negyedik az amolyan bevezető a szériába, így természetesen nem lett annyira bravúros, mint az előzménytrilógia többi része. Az Erőbe való bevezetés, a főszereplők megismerése(kivéve Yodát és a Császárt), fénykard, űrcsata és még megannyi dolog a filmben, ami még ma is csak a jövőben valósulhat meg.

Az ötödikben rengeteg a fordulat, nekem speciel nem az "Én vagyok az apád!" rész tetszett, hanem a Han és Leiás "romantikus" részek, a kettejük kapcsolata nagyon élethűre sikerült. Valamint az is, amikor Felhővárosban vannak, Lando és Han nagyban diskurál, az előbbi "nyitja" az ajtót és Darth Vadert pillantjuk meg egy hosszú asztal mögött. Az a jelenet nálam kiverte a bíztosítékot, legalább annyira meglepődtem, mint a szereplők.

A hatodik is nagyon jó lett, Luke hatalmas karakterfejlődésen megy keresztül, Lovag lesz belőle és az eddigi hibáiból tanulva, óvatosan és megfontoltan cselekszik.

Az első... Szerintem nem lett annyira gyenge, mint ahogyan azt sokan hangoztatják, de azért rengeteg hibája van, ami az én szememet is szúrja.

Ott van például a bölcs Jedi lovag, Qui-Gon Jinn, akinek szerintem semmi jelentősége nem volt a filmben, talán csak azért lett mégis a film része, mert a készítők úgy gondolták, hogyha Anakinért és Kenobiért nem is, de miatta legalább fogunk aggódni. Én nem sajnáltam és nem is örültem, amikor elpatkolt, belőlem semmilyen féle és fajta érzést nem váltott ki a halála.

A másik nagy hiba ,az maga Anakin.

Hogy vezet el egy számára ismeretlen űrjárművet? Miért hagyja ott az egyetlen embert, akire számíthatott és szeretett, a Tatuinon, hogy utána ismeretlen bácsikkal elkezdje a kiképzést? Miért nincs apja? Ez nekem már túl Jézusos.

A főgonoszt el se próbálják rejteni, ráviszik a kamerát az arcára.

Yoda megoldása is borzalmas volt, sokkalta rosszabb, mint az 5-ben vagy a 6-ban.

Engem nem idegesített Jar-Jar, annyi észlény szereplőt egy buta szereplő kell kiegyensúlyozzon(most mondjatok egyetlen-egy hülye szereplőt rajta kivűl. Nincs.).

Második részhez nincs hosszabb hozzáfűznivalóm, Anakin érzelgős, Jango Fett erős(amíg nem veszti el a fejét), Mace Windu-t jobban megszerettem, mint a főszereplőket, Yoda fejét végre javították, Padme...jó nő, Dooku csak arra jó, hogy levágja Anakin kezét, a két droid hozza a formáját, a klónkatonák a film utolsó perceiben el lettek találva. Itt is vannak felesleges szereplők, de érezhetően jobb és izgalmasabb, mint az első.

A harmadik. Imádtam. Nem is írok semmit, meg kell nézni és kész!

Az én sorrendem kb. ez lenne:

1. A sithek bosszúja és A birodalom visszavág.

2. A Jedi visszatér és a Klónok támadása.

3. Új remény.

4. A baljós árnyak.

2014. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a hosszú jellemzést. Egyet értek veled. Engem a második rész kötött le a legjobban, főleg az arénás rész, de a harmadik is igen jóra sikerült. 1., 4., 5. számomra semleges. A hatodik is jó, nem unatkoztam azon se. Mégegyszer köszönöm a válaszokat, ha van még bármi olyan információtok, amelyeket érdemesnek találtok arra, hogy megosszátok, akkor hajrá.
2014. szept. 8. 19:55
 8/40 anonim válasza:
Én nekem személy szerint : 3 , 5 , 2 ,6 ,1 ,4 a sorrend A negyedik rész nagyon kezdetleges és unalmas legalábbis számomra . Az első rész inkább gyerekfilmre hasonlít mint egy sith vs jedi előkészítő háborúra , de a végén a Maul vs Obi/Qui sokat dobot rajta. A 6 rész nagyon jó lehetett volna ha nem rontják el az epikus végkifejletet idióta szőrgolyókkal akik szanaszét verik az ELITE birodalmi rohamosztagosokat parittyákkal , tehát nekem ez sajnos vicc emiatt. A 2. résszel a bajom nekem is a túladagolt nyál , de a vége ennek is nagyon jóra sikerült , és végre elkezd kibontakozni a történet lényege, előkészíti a lényeget ,de ez inkább felfuttató rész nekem . Az ötödik rész a második legjobb szerintem iszonyatosan erős sötét világábrázolása van annak , jóval komolyabb film mint a 4 -6 , látszik nem Lucas rendezte . Az abszolút kedvencem pedig a 3 ez a kirakós utolsó darabja megtudjuk hogy lett Anakinból Vader , ez a rész nagyon jól érezteti a dicsfényt és a bukást . A jedik eltűnését és a Shitek felemelkedését . A végső csata pedig nagyon epikusra sikeredett , emiatt favorit.
2015. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen lesz a 7. rész?
2015. máj. 16. 19:27
 10/40 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés a 7. rész. A legfrissebb trailer is igazolja azt mint a többi,egy mély,frusztrált,érzelmileg nehéz és nyomasztó epizódra számítok,de hiszen ezt is kell kapjuk. Elvégre nagy zűr veszi újfent kezdetét emiatt feketére kell festeni a hangulatot. Mindemellett bízom benne hogy lesznek bőven szerencsés fordulatok és hiszem hogy régi nagy egymásra találások és a közös harc reménnyel és bizakodással tölti fel a rajongókat az epizód végére. Látvány tökéletes lesz,hangok is,a történet bevezetője szerintem jól fog sikerülni. Én bizakodó vagyok. :)
2015. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!