Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kosárlabdás film címe? Ha...

Kosárlabdás film címe? Ha tudja akárki segitsen!

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy csak foszlányi emlékeim vannak a filmel kapcsolatban.Régi film..Annyira emlékszem ,hogy van benne 2 idióta és kitalálnak egy olyan kosárlabda stilust,hogy a dobót akármilyen módszerrel meglehet zavarni hogy ne dobja be a labdát.Végül van benne sajnos egy rákos kisfiu is és az egyik igért neki 3db 3 pontos dobást,de nem jött össze neki.Ennyire emlékszem.Remélem tudtok segiteni rajtam!

2014. júl. 6. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kidobós - Sok flúg disznót győz (Dodgeball: A True Underdog Story, 2004)
2014. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én Nem erre gondoltam.Hanem ott kosárra kell dobni. és meglehet zavarni, pl eszembe jutott egy olyan hogy amikor dobott a csávo és olyannal zavarta meg az eggyik főszereplő hogy ugy csinált mintha levágta volna a saját ujját és fröccskölt ki a vér és utánna mutatja hogy csak 1 mű kéz volt.
2014. júl. 6. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Basebolondok.


[link]

2014. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 6. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!